Місто на Тернопільщині потрапило у тревел-проект і вразило знімальну групу (фото, відео)

кременець.uatv

Не полюбити Кременець з першого погляду неможливо. З давніх-давен древнє місто вабило до себе мандрівників, письменників, художників, науковців. Сьогодні інтерес до перлини Волині не зникає. Частими гостями міста, окрім пересічних туристів, є тревел-блогери, журналісти. А нещодавно Кременець став героєм туристичної програми телеканалу іномовлення України UATV. Днями вийшла перша частина фільму.

- Тернопільщина. Мальовничі гори. У долині розташувалося невеличке містечко, яке славиться своїми сакральними спорудами, численними музеями, пам’ятниками, розкішним ботанічним садом, унікальною санною трасою і гарними краєвидами із Замкової гори. Сьогодні ми побуваємо в колишньому найбільшому на Правобережній Україні центрі науки та освіти – в місті Кременець, – йдеться на початку 13-хвилинного відео.

Як повідомляють на UATV, у новій туристичній програмі телеканал іномовлення України UATV популяризує незнані широкому загалу, але неймовірно цікаві місця для подорожей. Родзинка проекту – про туристичні місця розповідатимуть самі ж місцеві мешканці.

- Наш проект – це своєрідний «медіа гід» на вікенд. Ми розкажемо українцям і всьому світу, де в Україні можна класно відпочити й отримати безліч позитивних емоцій за 2-3 дні, – розповідає автор програми Ірина Пугач. – За концепцією програми, акценти робитимемо на історичних пам’ятках, культурних цінностях, власне, хочемо показати, чим живе нині місто, як там переплелися історія і сучасність.

Глядачам розповідатимуть, як дістатися до певного місця, чому його важливо побачити, на що звернути увагу.

- Також у нас буде підрубрика  «Місцева страва». Ми вирішили показати Україну очима українців. Показати крутезні з туристичного погляду місця, про які, на жаль, поки що мало знають в Україні та майже не знають у світі. UATV, запустивши проект одразу п’ятьма мовами, спробує цю ситуацію змінити, – каже Ірина Пугач.

Побачити програму можна щосуботи, о 5:40 (українською) та 19:40 (російською). Невдовзі випуски з’являться англійською, арабською та кримськотатарською мовами.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=dj8P5TrsHlI[/embed]

Відео UATV, фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео