Артем Пилипенко приніс перемогу «Агрониві» (фото)

img_0274

У 14-му турі вищої обласної ліги заводська «Агронива» гостювала у Бережанах, де перемогла місцевий футбольний клуб з однойменною назвою з рахунком – 3:1. Про це повідомляється на сайті Тернопільської федерації футболу.

Долю зустрічі по-великому рахунку було вирішено впродовж трьох хвилин у середині першого тайму. Спершу гості провели зразково-показову атаку правим краєм. Юрій Заставецький відпасував м’яча на хід Юрію Соколовському, той виконав навісну передачу, а Артему Пилипенку залишилося підставити голову, щоб відрити у матчі рахунок (0:1). Незадовго вже Юрій Заставецький отримав передачу від Артема Пилипенка, ввійшов у штрафний майданчик, продавив досвідченого Сергія Клюшніченка і потужно пробив у ближній кут воріт (0:2). У другому таймі гостям вдалася ідеальна комбінація в п’ять пасів. Її розпочав від власного штрафного майданчика Георгі Салія, а завершив Артем Пилипенко після ідеальної передачі Віталія Іваськіва (0:3). Лише після цього футболісти заводської команди трішки розслабилися і дозволили супернику забити один гол у відповідь. Правий захисник «Агрониви» Юрій Соколовський прикриваючи м’яча корпусом, зіграв не зовсім впевнено, його обікрав ветеран бережанського футболу Ігор Швець і заставив суперника порушити на собі правила. Пенальті взявся виконувати той, хто його заробив. Ігор Швець розвівши м’яча та голкіпера «Агрониви» Дениса Хвалицького по різних кутах, скоротив рахунок до двох м’ячів (1:3). Більшого гості бережанцям не дозволили. Тим самим колектив з Чортківщини здобув три очка і з 25-ма заліковими пунктами пробився до фінального етапу чемпіонату. Що ж до ФК «Бережани», то підопічним Ігоря Твардовського доведеться грати у втішному турнірі за 5-8 місця.