Спортивний огляд тижня: тернопільські борці, кікбоксери та легкоатлети - найкращі в Україні

Sport-goroda-Yzyum-2-1-1-2-1-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1

Минулий тиждень виявився неймовірно плідним для спортсменів з Тернопільщини. Наші хлопці й дівчата підкорили всеукраїнські та світові арени.

Біатлон

Під час літнього чемпіонату з біатлону тернополянин Дмитро Підручний показав найкращий результат з-поміж дев'яти представників збірної України. Наш спортсмен фінішував на 14-му місці. А інший тернополянин Віталій Труш завершив гонку 46-им.

Кікбоксинг

Володарем Кубка України у ваговій категорії 75 кг став тернополянин Михайло Стриєшин. У півфіналі хлопець переміг представника Донеччини, а у фіналі був сильнішим за спортсмена з Хмельниччини. Михайло Стриєшин змагався у розділі К-1. Бронзовими медалями у Черкасах відзначилися Любов Дереш у вазі 52 кг та Олександр Барбашов, який змагався у вазі 60 кг. Обоє виступали у розділі фул-контакт.

Греко-римська боротьба

В Ужгороді завершився Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків «Кубок Закарпаття». Тернопільські борці привезли одну золоту, три срібних і три бронзових медалі.

Тернополянин Олександр Шевчук здобув перемогу на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби пам’яті Валерія Геппи.

«Тернопільська озеряна 2019»

Тернопільські військовослужбовці взяли участь у 9-ти кілометровому забігу.

Легка атлетика

Чемпіонат області з легкої атлетики провели нещодавно для школярів Тернопільщини та міста. Учні ЗОШ № 28 взяли призові місця. Тож, 1-е місце завоювала Тихоненко Уляна у естафеті з бігу на 400 м. Паньків Віктор взяв 2-е місце зі стрибків у висоту 2 м, а  Романська Надія - зі стрибків у висоту. На дистанції з бігу 100 м 3-е місце взяв Кузь Дмитро.

Шашки-100

Представниці Тернопільського «Інваспорту» вдало виступили на чемпіонаті світу з шашок-100. У складі збірної команди України Тернопільщину представляли спортсмени з Бережан Концевич Ольга та тернополянка Харчук Лариса. За підсумками чемпіонату Ольга посіла в турнірній таблиці четверте місце серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, а Лариса також була четвертою серед спортсменів з порушенням слуху.

Флорбол

Протягом 6-8 вересня у Львові тривав турнір з флорболу «Lviv open cup-2019». Спортсмени тернопільського флорбольного клубу «Вікторія» в молодшій категорії здобули перше місце, в середній категорії – третє місце, а в дебюті дорослої категорії разом з ФЛК «Альянс» виграли гру виборовши кубок турніру. Друге місце посіли їхні суперники, господарі змагань флорбольного клубу «Лемберг».

Літня Сеньйоріада

Команда із Теребовлянської громади в складі 14 учасників «Університету третього віку» відділення денного перебування Територіального центру надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради взяла участь в ІІІ Міжнародному фестивалі Літньої Сеньйоріади, який відбувся у Луцьку. Всього наші спортсмени здобули 5 нагород.

Футбол

ФК «Гаї Шевченківські» вдруге здобув перемогу на Міжнародному турнірі в Німеччині.

Юні тернопільські футболісти виграли турнір пам’яті Олександра Павленка у Чернівцях.

11 вересня «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ) – «Нива» (Теребовля) – 0:1. Гол: Олег Никеруй (41).

11 вересня «Агронива» (Заводське) – «Агрон-ОТГ» (В. Гаї) – 1:2. Голи: Тарас Червонецький (69), Валентин Білик (79), Юрій Заставецький (88).

15 вересня «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ) – «Агронива» (Заводське) – 1:2. Голи: Артем Пилипенко (12), Віталій Іваськів(14), Андрій Донець (41).

15 вересня ФК «Козова» – «Колос» (Зборів) – 3:2. Голи: Дем’ян Репела (40, 83), Тарас Судомир (87) – Роман Бардокін (24, 53).

15 вересня «Медобори» (Зелене) – «Віго-Острів» (Острів) – 2:1. Голи: Степан Клекот (16), Сергій Полянчук (22) – Віталій Кузьмак (71).

15 вересня ФК «Нараїв» – «Поділля» (Васильківці) – 1:0. Гол: Андрій Чепига (17).

15 вересня «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка) – «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – 1:1. Голи: Анатолій Миронюк (80) – Ростислав Гришак (36, з пен.).

15 вересня ФК «Трибухівці» – ФК «Вишнівець» – 1:1. Голи: Ігор Щербаков (90, з пен.) – Михайло Вітерук (70, з пен.).

15 вересня «Дністер» (Заліщики) – «Арсенал» (Білокриниця) – 8:2. Голи: Дмитро Імангулов (6), Андрій Пилип’юк (16), Андрій Іщик (21), Владислав Токарчук (25, 42, 88), Роман Голодрига (27), Микола Ландяк (90+1) – Олександр Штибель (40), Михайло Войцещук (62).

15 вересня «Три валети» (Кременець) – «Зоря» (Хоростків) – 0:1. Гол: Роман Мельник (78).