Дмитро Підручний в естафеті показав найкращий результат першого етапу Кубка світу

5c8670148f75e

Сьогодні, 7 грудня, відбулася перша класична естафета Кубка світу з біатлону. У чоловічій команді Україну представив і тернопільський чемпіон світу Дмитро Підручний.

Спортсмен, як завжди, був фінішером гонки. Окрім нього на трасу вийшли Артем Тищенко, Артем Прима та Руслан Ткаленко.

79180856_2647045325374981_7376748391218282496_o

На перший етап відправився Артем Тищенко. «Лежку» українець відпрацював на відмінно, вийшовши на коло п'ятим. «Стійку» знову закрив з п'яти, посівши сьому сходинку.

На другий етап Артем Прима вийшов 10-м з відставанням від лідера в 36 секунд. Перший вогневий рубіж спортсмен відстріляв з восьми патронів, опустившись на 13-у сходинку (+1:03,4). «Стійку» українець закрив шістьма пострілами. Як результат - шосте місце на трасі (+1:02,4).

Третій етап Руслан Ткаленко розпочав п'ятим з відставанням в 1:05 хв. Перший для себе вогневий рубіж спортсмен закрив з одним додатковим набоєм. На коло Руслан вийшов сьомим (+1:09,7). Шосту стрільбу гонки біатлоніст завершив з восьми пострілів.

На останній етап тернополянин Дмитро Підручний вийшов сьомим, відстаючи на 2:06 хв. «Лежку» чинний чемпіон відпрацював на відмінно. Останню стрільбу біатлоніст закрив з шести.

На фініш тернополянин прийшов шостим - +2:32,7.

Завтра, 8 грудня, жіночою класичною естафетою завершиться перший етап Кубка світу в Естерсунді.

Нагадаю, позавчора в індивідуальній гонці Кубка світу Юля Джима виборола «срібло». Дмитро Підручний в індивідуалці був 20-м, а в спринті - лише 64-м.