Спортивний огляд тижня: тернополяни стали найкращими в Україні

Sport-goroda-Yzyum-2-1-1-2-1-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-2-1

Попри карантинні обмеження тернопільські спортсмени таки зуміли порадувати вболівальників. Декотрі навіть стали найкращими в Україні.

Греко-римська боротьба

Чемпіонат України серед юніорів 2000-2002 років народження відбувався з 12 до 14 березня у Харкові. Срібну медаль у ваговій категорії 63 кг отримав Василь Васильківський. А бронзовим призером чемпіонату став Едуард Стрільчук. Юнак змагався у вазі 55 кг.

Лижні перегони

Кубок України з лижних перегонів відбувся нещодавно на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України, що у Яворові на Львівщині. Змагались спортсмени з порушенням слуху. Андрій Андріїшин виборов золоту медаль у гонці з масовим стартом на дистанції 10 км. Срібну нагороду тернополянин отримав за підсумком індивідуального спринту вільним стилем на 1,4 км. А бронзову медаль Андрій Андріїшин здобув у гонці вільним стилем з інтервальним стартом на дистанції 8 км.

Настільний теніс

В стінах Технічного коледжу, до введення карантину, відбулись змагання серед коледжів області з настільного тенісу.

3м. - Макар Андріана.

В командному заліку перемогу серед юнаків та бронза серед дівчат у команди Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, срібло в обох групах у студентів Бережанського агротехнічного коледжу. Зборівських коледж ТНТУ ім І.Пулюя стає переможцем серед дівчат, а Тернопільських коледж харчових технологій та торгівлі посідає третє місце серед команд юнаків.