Оксана Бучко

Футболісти із «Тернопіль АТО» перемогли на чемпіонаті України

viber

Четвертий тур чемпіонату України серед учасників АТО кубку Героїв АТО відбувся 27 червня у селі Великі Гаї , що неподалік Тернополя. Збірна учасників АТО Тернопільської області приймала гостей з Івано-Франківська, команду «Спартак».

Перший тайм проходив за переваги івано-франківців, повідомляє ffternopil.com. А на останній хвилині Володимир Павлюк завдав влучного удару із-за меж карного майданчику, зробивши рахунок 2:0 на користь тернопільської команди.  Впродовж другого тайму тернопільська команда не дозволила вирівняти рахунок, впевнено довела рахунок матчу до перемоги. Фінальний свисток рефері зафіксував рахунок матчу 2:0 на користь ФК «Тернопіль АТО», 8 футболістів якої представили команду «Динамо» села Красівка Тернопільського району.

Перемога тернопільської команди дозволила їй залишитись на другому місці чемпіонату України серед учасників АТО дивізіону «Захід».