Одну золоту і дві срібні медалі привезли тернопільські легкоатлети із командного чемпіонату України серед юніорів зi Львова

189239159_3132436016991552_5741716026171940231_n

Успішно виступили тернопільські легкоатлети на командному чемпіонаті України серед юніорів. Такі змагання відбулись 19-21 травня на оновленому стадіоні СКІФ у Львові. Так, три медалі здобули тернополяни  в бігу на 3000 м з перешкодами: Віктор Гнатів виборов перше місце і відповідно, «золото», а Когут Тетяна та Сулило Дмитро за другі місця отримали «срібло».

Усі троє спортсменів є вихованцями сімейного тандему Володимира, Оксани та Богдана Дудів. Гнатів Віктор та Тетяна Когут представляють ШВСМ, а Сулило Дмитро обласну ДЮСШ.

Ще двоє учнів обласної ДЮСШ посіли четверті місця: в штовханні ядра - Мостова Дарина (тренери Шмуляєва Галина, Дахновський Леонід) та в стрибках в довжину – Танасійчук Ігор (тренер Васірук Михайло, Гавронська Наталя). Також, як повідомляє ФЕлерація легкої атлетики Тернопільської області, треба відзначити Клименка Максима (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Данилюк Олег, Клименко Олена), який, вперше стартуючи в бігу на 400 м, закінчив дистанцію із сьомим результатом.