Оксана Бучко

Тернополянка привезла бронзу з чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное

image (1)
Хороший результат показала тернопільська веслувальниця Іванна Дяченко на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який завершився на днях у польському місті Познань. Вона виступала у категорії «юніори» у байдарці-одиночці на дистанції 200 м і посіла третє місце.  Спортсменка є вихованкою Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, студенткою ЗУНУ. Її тренери - Анжела Дяченко та  Володимир Гикавий. До речі, для Іванни Дяченко це четверта медаль юніорського чемпіонату Європи (до цього були срібло і дві бронзи на Євро- 2019), інформує управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА, посилаючись на Федерацію каное України. Загалом на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каноє серед молоді та юніорів, який проходив в Познані з 24 до 27 червня, збірна України завоювала 5 медалей - 1 срібну і 4 бронзові. Три медалі (всі – бронзові) в активі юніорів, дві – у молодіжної збірної (1 срібло, 1 бронзові). Відзначимо, що три медалі були завойовані в «байдарці-одиночці, 200», дві – в каное-двійці (500 м – юніорки, 1000 м – молодь). Нагадаємо, попередньо цього року на Кубку України з веслування Іванна Дяченко отримала 4 золота. Фото Федерації каное України