Божена Волинець

Тернополянин став віце-чемпіоном України з боксу

619ded3509258214395175 (Copy)

Днями у смт Ворохта Івано-Франківської області відбувся Відкритий чемпіонат України з боксу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл ГО ВФСТ «Колос» під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Срібним призером у даних змаганнях став тернопільський боксер Захар Фірман.

Про це інформують на сайті Тернопільської обласної державної адміністрації.

Хлопець, змагаючись у ваговій категорії 46 кг за медалі найвищого ґатунку, в фінальному поєдинку поступився більш досвідченому супернику з Одеси та посів друге місце. Захар Фірман представляє Тернопільський обласний осередок ФБУ, ТОДЮСШ з літніх видів спорту та боксерський клуб «Шкіряна Рукавичка».

- Готували спортсмена до змагань Заслужений тренер України Віктор Петров та Анатолій Фірман, - ідеться на сторінці ТОДЮСШ з літніх видів спорту у соцмережах.

Загалом, у змаганнях взяли участь понад 200 боксерів з 21 області України, серед яких були призери та чемпіони Європи.