Божена Волинець

Тернопільська «Нива» здобула перемогу в останньому матчі цього року (фото)

ff8dd543c51ee3a825ff19d5a76ededb61a333f7e439f (Copy)

Вчора, 27 листопада у Львові на стадіоні СКІФ відбувся матч між Тернопільським футбольним клубом «Нива» та Кременчуцьким «Кремінь». Із рахунком 4:2 наші земляки здобули перемогу.

- Сьома команда приймала останню – причому Нива проводила останній домашній матч у Львові, оскільки міський стадіон Тернополя «законсервували» до весни. Дивна, м’яко кажучи, ситуація, яка свідчить не на користь добрих стосунків футбольного клубу та спортивного керівництва міста та стадіону, - пишуть на сайті  Спорту Тернопільщини. - Проте повернемося до самого поєдинку.

261892824_4309694179152656_4836250376093852141_n (Copy)

Як зазначають на сайті, Кремінь прибув на Галичину в семиматчевій програшній серії і з неповним запасом – з приходом нового тренера було розчищено склад, пішли хлопці, при яких команда пропускала цілу в’язку, скажімо так, необов’язкових м’ячів і впала в зону вильоту. Локтіонову можна лише поспівчувати – восени дебют молодого тренера, в якому він повинен себе показати, а посилитися немає можливості, та ще й перезавантаження ростера довелося проводити.

За таких обставин Нива, яка виграла два останні складні виїзди, була очевидним фаворитом. Що особливо цікаво, знову опинився поза стартом найкращий асистент команди Семенина – втретє поспіль, сам цей факт голосніше говорить про пріоритети нового тренерського штабу. До речі, Дворовенко, який вдало замінює Ігоря за стандартів під ліву ногу, вже в дебюті викрутив гарну подачу на Вовченка, але захисник направив м’яч у штангу. Чудовий прорив із гострим проривом видав Козак (він саме зараз почав знаходити свою гру у новій команді). А Кисленко після навісу Дворовенка пробив у площину воріт – правда, екс-воротар Ниви Єрмолов там контролював ситуацію. Услід захисники блокували удари Козака та Кисленка, а сам форвард намагався виконати через себе у падінні – втім, неточно.

Динамічний початок давав надію на голи, і ще до перерви вона справдилась. Кисленко виграв повітря і скинув на правий фланг, Козак звідти акуратно прострілив, Андрій Різник випередив захисника і в падінні проштовхнув м’яч повз воротаря – 1:0. Кремінь огризнувся ударом Галати, а незабаром чудово виконав Мурашов. Отримавши м’яч від капітана Бойка на лівому фланзі, Євген змістився в центр і видав Коноплянку: удар із правої ноги під поперечину – 1:1.

Сенсація? Ні. Вже за п’ять хвилин Нива повернула свою перевагу. Номінальні господарі заробили штрафний на лівому фланзі (фолив проти Різника ціною жовтої картки Товкач), і подачу Дворовенка ударом головою замкнув Сергій Кисленко – 2:1. Активна «дев’ятка» тернополян міг забивати ще до перерви, коли чергову подачу з лівого флангу замикав ударом з відскоком від газону – м’яч бадьоро проминув ворота, згодом ледь не скористався невдалим виходом воротаря, пробиваючи головою.

Натомість одразу ж після перерви Кисленко прибив інтригу. На 26-й секунді другого тайму Сергій отримав низовий пас від Мороза, розхитав кількох захисників і з лівої ноги закотив м’яч у дальній кут – 3:1. Тепер вісім голів у Кісленка у чемпіонаті. На куражі ще кілька разів могла забивати Нива – Козак потрапив у каркас воріт, а удар Мороза після стандарту змусив попрацювати воротаря. Через себе бив Кисленко. Ось тут гра могла докотитися до непристойного рахунку, але пощастило.

І коли гра дещо заспокоїлася, Кремінь зробив певну інтригу. На діагональ Бойко стартував Галоян і бив у дальній кут, але Механів дістав м’яча. Поруч на добиванні був Денис Галата – 3:2. Шостий гол у Першій лізі цього сезону для нападаючого. Якби у Кремня був повний запас, якесь посилення, може, в цій ситуації гра й переломилася б. А так Нива досить швидко повернула собі комфортний розрив у рахунку. На чужій половині поля Різник із Дідухом запресингували Сейтхалілова, і Руслан із правої ноги зарядив здалеку. М’яч із рикошетом відскочив від штанги та опинився у воротах – 4:2.

Набравши 29 очок, Нива зрівнялася з Гірником-Спорт, але змістила його з п’ятого місця за очними зустрічами (цього суперника підопічні Климовського та Купцова обіграли двічі у чемпіонаті).

261490517_4309760292479378_5388642788787533454_n (Copy)

Джерело: Спорт Тернопільщини