ФК «Тернопіль» переміг «Ниву»

jsrp4_359pA

ФК «Тернопіль» у рамках підготовки до нового сезону в першій лізі провів черговий контрольний матч. Цього разу суперником муніципалів стала аматорська команда «Нива» з Бережан, яка разом з тернопільською «Нивою» ділить 3-4 місця в чемпіонаті Тернопільської області. Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь тернополян. Рахунок у матчі на сьомій хвилині відкрив Тарас Гром’як, котрий втік від опікунів і майстерно переграв бережанського воротаря (1:0). У першому таймі близькими до взяття воріт були той ж Гром’як, який після кутового ударом головою поцілив у штангу, а також Сергій Полянчук, котрий не зумів реалізувати вихід на одного кіпера «Ниви» - останній вибив м’яча на кутовий. У другому таймі спершу Артур Дорі не використав зручний фланговий навіс з правого краю. Згодом комбінацію Владислав Сороцький – Тарас Кривий – Тарас Гром’як завершував останній, але намагаючись перекинути м’яча через воротаря не зумів поцілити у ствір воріт. Далі були два чисті виходи віч-на-віч, але якщо удар Андрія Різника прийшовся у стійку, то Дорі провірив на міцність бережанського воротаря. І все ж Артур Дорі з третьої спроби зумів відзначитися. Йому зручну передачу віддав Степан Клекот і Артур на 79-й хвилині елегантно перекинув м’яча через воротаря, який далеко покинув рамку (2:0). ФК «Тернопіль» (перший тайм): воротар на перегляді, Курило, Соколовський, Клекот, Полянчук, Гром’як, п’ять гравців на перегляді. ФК «Тернопіль» (другий тайм): Кравчук, Соколовський (Полянчук, 70), В. Сороцький, Курило (Клекот, 70), Дорі, Кривий, Гром’як (Різник, 62), чотири гравці на перегляді.