Ще в одному селі Тернопільщини запрацювало вуличне освітлення

Анонс
На Тернопільщині назвали дату проведення популярного етнофестивалю

Аби не наврочили: на Тернопільщині у серпні хочуть здати в експлуатацію шість об’єктів

Вийшла друком унікальна книжка про Тернопільщину періоду Української революції (фото)

Мандрівки Тернопільщиною. Вигини (фото)

Тернопіль має на кого рівнятися

Фотофакт

На Тернопільщині думають, як запобігти рейдерству в аграрному секторі (фото)

Дитячі майданчики на триста тисяч гривень придбали у Чорткові

Спроможність громад Тернопільщини скоро визначатимуть за новими критеріями (фото)

Фотофакт Це цікаво
Оригінальна новинка з’явилася у ботанічному саду на Тернопільщині (фото)

Тернополянам на замітку: Усе про створення фермерського господарства

У Тернополі відзначили річницю Хрещення Київської Русі (фото)

На Тернопільщині помер відомий священник

На двох вулицях Тернополя майже на місяць перкривають рух автотранспорту

У Чорткові поліція спіймала шахрая, який переховувався п’ять років

Успішні учні з Тернопільщини отримають грошові премії від обласної ради

Дотримання правил дорожнього руху в Тернополі контролюватимуть автоматично

Тернопільська “Нива” поступилася “Авангарду”0:1

Тернопільська “Нива” мінімально поступилася краматорському “Авангарду”. Матч, який тернополяни проводили вдома, пройшов по суті за рівної гри. Частину першого і увесь другий тайм “Нива”, через вилучення, грала в меншості. Долю зустрічі вирішив єдиний гол, на який спромоглися краматорці.

Матч “Ниви” і “Авангарду” гості почали активніше, проте били зазвичай здалеку і при цьому не влучно. Згодом тернополяни гру вирівняли та теж почали атакувати. В одному із таких випадів м’яч у штрафній краматорців влучив гравцеві із Краматорська у руку, проте цей епізод пройшов повз увагу арбітра. Трохи згодом “Нива” залишилася в меншості на дві жовті, а відтак червону картку награв Фаюк.

Проте на рахунок у першому таймі це не вплинуло. Після перерви “Нива”, маючи на гравця менше, не знітилася і навпаки агресивніше заграла у атаці. В одному із епізодів м’яч на межі штрафного знову потрапив у руку суперника і знову суддя порушення тут не вбачив, поки ж господарі зупинилися, апелюючи, “Авангард” вийшов у атаку, яку врешті реалізував, повівши у рахунку. Власне цей епізод і вирішив результат матчу 0 : 1.

Джерело: tv4.te.ua