Тернопільські кікбоксери тріумфували у Львові

kikboxing-wpka-hups_003
У Львові завершився відкритий турнір з кікбоксингу WPKA «Проти дитячої злочинності і наркоманії». Участь у змаганнях взяли спортсмени з Чернівецької, Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Житомирської, Київської та Миколаївської областей. Честь нашого краю захищали шість спортсменів СК “Тернопіль”, пише svoboda. Традиційно жодних перешкод на своєму шляху не побачив Максим Сливінський, який спершу легко (за очками) здолав спортсмена з Миколаєва у розділі лоу-кік, а згодом уже за 17 секунд відправив у нокаут свого візаві з Ужгорода в розділі К-1 та вийшов у фінал. Та супротивник Максима вирішив на ринг не виходити, тому наш спортсмен став чемпіоном у 2-х розділах вагової категорії до 45 кг! Переможний почин товариша підтримав і досвідчений Максим Вербовецький, який без особливих проблем переміг у фіналі спортсмена з Чернівець і став чемпіоном у розділі фул-контакт (вага до 55 кг). Вдалим виявився виступ і Максима Семенюка. Він проявив шалену волю до перемоги і став першим у розділі лоу-кік в ваговій категорії до 35 кг. Гідно виступив і Денис Дець, якому лише в останньому раунді надважкого поєдинку вдалося перемогти свого суперника з Ужгорода і стати переможцем у ваговій категорії до 35 кг. Вдало показав себе і новачок Олександр Шаванов. Для нього це були перші змагання такого рівня. Але Сашко спершу чисто переміг спортсмена з Чернівців, а у фінальному поєдинку лише на останніх секундах поступився візаві з Ужгорода і став другим у ваговій категорії до 30 кг. Друге місце у ваговій категоріях до 27 кг зайняв і наймолодший спортсмен СК «Тернопіль» Максим Онуферко.