Бойова нічия у «Нивівському» дербі

n84NG3IlAl8

Вчора, 7 вересня, на центральному стадіоні в м. Бережани відбувся матч 13-го туру чемпіонату Тернопільської області з футболу буде. На полі зійшлись команди ФК «Нива» Бережани та ТПФК «Нива» Тернопіль.

Останнє протистояння цих команд відбулось в рамках Кубку Тернопільщини. Тоді в фіналі перемогла тернопільська «Нива» з рахунком 2-1.

Цього разу перший м’яч залетів у ворота бережанців. На 10 хвилині Віктор Яневич забив єдиний гол першого тайму.

Проте вже на самому початку другого тайму (48 хв.) господарям поля вдалося зрівняти рахунок.

Тернополяни вирішили не здаватися і на 65 хвилині таки вирвалися вперед завдяки вдалому удару Степана Матвійківа.

На 79 хвилині голкіперу гостей Андрію Гарасу вдалося врятувати свої ворота від призначеного арбітром пенальті.

Проте бережанці до останнього не збавляли темпу і на 84 хвилині спромоглися зрівняти рахунок. Матч так і завершився з цифрами 2-2 на табло.