Золото здобув спортсмен з Тернопільщини (фото)

2338f1_1000x630

Українські футболісти з наслідками дитячого церебрального паралічу сьогодні вночі зустрілися на футбольному поєдинку у Ріо, серед них був уродженець з міста Підгайці.

Іван Шкварло вже вдруге у складі збірної України з футболу здобуває золото. Паралімпійські ігри 2008 року для нашого спортсмена також закінчилися перемогою.

Боротьба нашої збірної та паралімпійців з Ірану завершилась під час основного часу нічиєю 1:1, щоправда додатковий час відіграв значну роль у цьому поєдинку. Українці вирвались вперед і перемогу зарахували після завершального голу Артема Красильникова, який на п’ятій хвилині тайму отримав передачу від Романюка і вдарив фактично у порожні ворота. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь України.

На відміну від головних конкурентів – паралімпійців збірної Росії, українські футболісти змагалися чесно, в час, коли Росію до участі не допустили через системне вживання допінгу.