Оксана Бучко

Тернопільські легкоатлети везуть зі Львова 12 медалей

unnamed (26)

Неодноразовими перемогами завершився для тернополян чемпіонат з легкої атлетики, який провели на днях у Львові. Наші спортсмени отримали 12 медалей.

Легкоатлети Олександр Підліпчук та Назар Флисник вибороли перше та друге місця з бігу на 60 м (тренер Михайло Васірук). Срібло з бігу на 1500 м виборов Олександр Мельник (Зборівська ДЮСШ, тренер Небельський Володимир); друге та третє місця на дистанції 800 м за Купяком Максимом (ДЮСШ Тернопільського району, тренер Чайка Ігор), та Андрійчуком Сергієм (ОДЮСШ, тренер Стефанишина Ольга), а ще одну «бронзу» з бігу на 400 м з результатом 54.0 сек виборов Трач Вадим (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Данилюк Олег).

Руслана Муравська здобула перемогу в стрибках у висоту.

Першість у змаганнях зі штовхання ядра здобула тернополянка Вікторія Мітюрьова.  Третє місце має тернополянка Наталія Гривняк. Серед хлопців у цьому виді спорту теж маємо хороші результати – Андрій Жук взяв друге місце, Андрій Павлик – третє. Тренер спортсменів -  Галина Шмуляєва.