ФК «Тернопіль» знову здобув перемогу

ust2017

Вчора, 4 лютого, ФК «Тернопіль» з перемоги стартував на кубку Ернеста Юста. Муніципали у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича перемогли команду з Львівщини – СФК «Муроване» – 4:0.

Рахунок у матчі було відрито у першому таймі після стандарту. Андріан Бабич потужно пробив зі штрафного. Воротар суперника відбив м’яча перед собою і нападник, який перебуває в розташуванні тернопільської команди на перегляді, зумів добити м’яча у ворота. Натомість у другому таймі наші земляки зуміли відзначитися ще тричі. Два голи на рахунку Тараса Червонецького. В одному випадку він реалізував пенальті за фол на Андрію Різнику. Ще одне взяття воріт записав на свій рахунок капітан команди Ігор Курило, повідомляє gazeta1.

ФК «Тернопіль» у звітному матчі грав у такому складі: воротар на перегляді – Курило, Полянчук, Бабич, Клекот – Вонс, Кривий, Червонецький, півзахисник на перегляді – Дорі, нападник на перегляді. На зміну виходили Воробей, Різник та три гравці на перегляді.