Тернопільські сноубордисти - другі на Кубку України

bukovel-05

Три золотих, три срібних та дві бронзові нагороди здобули тернопільські сноубордисти на І-му етапі Кубка України зі сноуборду. Відбувались змагання у Києві, на трасі «Протасів Яр». Набравши 148 очок, вихованці СДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради посіли друге місце Кубка України серед спортивних шкіл, поступившись лише ДЮСШ «Буковель» (Івано-Франківська область), у якої 258 очок.

В особистому заліку у своїх вікових категоріях переможцями та призерами стали: Таня Ярош – дві золоті нагороди (кандидат в майстри спорту, школа № 23), Вероніка Пукас – золота нагорода (2 спортивний розряд, школа № 11), Віта Марія Ханас – срібна та бронзова призерка (кандидат в майстри спорту, член юніорської збірної України, школа № 19), Алевтина Рипнінська – двічі срібна призерка (2 спортивний розряд, школа № 19), Вікторія Льотковська – бронзова призерка (1 спортивний розряд, класична гімназія).

Спортсменів до стартів готували тренери: Наталя Пазунка, Уляна Перчик, Ірина Кекот та Андрій Бігуняк, а в організації допомагали інструктори Таня Романишин і Марія Яремій. Всі спортсмени виступають за ФСТ «Динамо».

Бронзова призерка у командному заліку змагань - команда сноубордистів Тернопільської області - вдячна за добре організовані змагання Кубка України Федерації лижного спорту України (Володимир Малежик, Леонід Тікун та Юлія Сипаренко) та керівництву комплексу «Протасів Яр» міста Києва.

За фінансову допомогу тернопільські сноубордисти завдячують начальнику управління спорту облдержадміністрації Віктору Мацикуру та його заступнику Віталію Трілю, президенту обласної Федерації лижного спорту Василю Коженьовському, начальнику управління молоді та спорту Тернопільської міської ради Миколі Крутю та директору обласної ШВСМ Олегу Любінському.

snowbord-02-02-2017-1

На фото: тернополянки на п’єдесталі Кубка України в Києві (зліва направо): Аля Рипнінська, Віка Льотковська, Таня Ярош, Віта Ханас, Вероніка Пукас.