«Кристал» – тіньовий лідер обласного футбольного чемпіонату

myach2-300x200

На минулому тижні відбулися пропущені матчі вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу. В обох брав участь чортківський «Кристал». Перемігши двічі, чортківчани перемістилися на другу позицію турнірної таблиці, а за втраченими очками «Кристал» являється лідером обласного чемпіонату, повідомляє Номер один.

Спершу чортківчани у принциповому південному обласному дербі перемогли заліщицький «Прогрес» – 4:1. Чортківська команда забила по два голи в кожному з таймів. У першій 45-хвилинці Андрій Різник пройшов по флангу та прострілив на Володимира Гайкового. Той віддав передачу на дальню стійку і Микола Когут поцілив у ближній кут (1:0). Подвоїли рахунок чортківчани з пенальті, яке арбітр призначив за гру рукою після удару по воротах Андрієм Різником. З «точки» капітан «Кристалу» Юрій Заставецький розвів м’яча та воротаря Івана Мельника по різних кутах (2:0). На початку другого тайму після флангового прострілу кіпер «Прогресу» Мельник до м’яча не дотягнувся і Володимир Гайковий метрів з 5-ти ударом під поперечину забив третій гол у матчі (3:0). Потім у гостей сталося вилучення (на 54-й хвилині друге попередження отримав Роман Семенюк), після цього стало зрозуміло, що господарі перемогу не відпустять. У час, що залишився, суперники обмінялися голами. Гості відзначили після не досить упевнених дій голкіпера Івана Магіса, який пропустив після удару Владислава Токарчука у ближній кут воріт (3:1). А останній гол у матчі забив Андрій Засєдко, котрий спершу, вийшовши віч-на-віч з кіпером, пробив у воротаря. Однак Засєдко не виключився з гри і з гострого кута таки доправив м’яча у порожні ворота (4:1).

«Кристал» (Чортків) – «Прогрес» (Заліщики) – 4:1 (М. Когут, 21, Ю. Заставецький, 28, з пен., В. Гайковий, 47, А. Засєдко, 86 – В. Токарчук, 76).

Ще в одному поєдинку чортківський «Кристал» на власному полі легко переграв ФК «Кремінь-Академія» – 7:1. Долю матчу було вирішено вже в першому таймі, у якому господарі забили супернику чотири голи без відповіді. Трішки збавили оберти чортківчани після перерви, але загалом у їхній перемозі сумнівів не виникало.  «Кристал» (Чортків) – ФК «Кременець-Академія» – 7:1 (А. Різник, 3, І. Тарабалка, 4, М. Войцещук, 35, М. Когут, 40, І. Когут, 56, В. Михальчук, 79, В. Гайковий, 86 – В. Турчин, 59).

8 ФК “Кременець- Академія” 7 0 1 6 6:24 1

Також відбувся 10-й тур у першій обласній футбольній лізі. Ось його результати: ФК «Копичинці» – «Тривалети» (Кременецький район) – 2:0 (А. Шпак, 6, С. Рибак, 61); ФК «Трибухівці» (Бучацький район) – ФК «Тернопіль-Педліцей» – 1:2 (П. Панич, 90+1 – Ю. Савка, 48, О. Томич, 65); ФК «Збараж» – «Збруч» (Підволочиськ) – 1:3 (М. Оліяр, 73, а/г – М. Николайчук, 13, А. Пастернак, 34, а/г, Д. Познанський, 83); ФК «Скалат» – «Нива» (Теребовля) – 0:5 (Р. Гаврилюк, 3, Р. Луцик, 32, М. Штанкевич, 33, А. Гриб, 51, 84).