Легкоатлетка зі Зборова стала чемпіонкою України

Рава

Переконливу перемогу здобула наша землячка Уляна Рава на командному чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих в Одесі.

У бігу на 1 км серед дівчат 2003 р.н. і молодших вихованка тренера Володимира Небельського (Зборівська ДЮСШ) Уляна Рава з результатом 3.18 сек виборола перше місце.  Також на цій дистанції четвертою з часом 3.25 сек була Тетяна Когут  (Бережанська ДЮСШ, тренер Дуда Володимир). Ще одна вихованка Володимира Небельського - Антонюк Андріана стала шостою ( 3.28 сек). Залікові очки до скарбнички команди області додала і ще одна спортсменка зі Зборова Марія Мочук, зазначили в управлінні фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

У змаганнях серед юніорів в бігу на 4 км Владислав Кравчук (ОДЮСШ, тренер Богдан Дуда), показавши час 13.28 сек, став четвертим, а Христина Паньків (ОДЮСШ, тренер Ольга Стефанишина) в бігу на 3 км серед юніорок закінчила дистанцію з шостим результатом 12.13 сек.

Загалом з 24-х команд, які брали участь у змаганнях в Одесі, наша збірна, набравши 352 очки, посіла  десяте місце.