Юні важкоатлети змагалися у Хоросткові (фото)

5

На базі Хоростківської ДЮСШ імені Миколи Ільковича Підодвірного відбувся Чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 13 років. Участь змаганнях взяв 31 спортсмен із Тернополя, Бучача, Скалата, та Хоросткова.

Про це повідомили на сайті Тернопільської обласної ради.

Хороші результати показали юні вихованці «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту»: Олеся Книш зайняла  ІІ - місце у ваговій категорії 32 кг, Артур Ничай посів ІІІ - місце у ваговій категорії 38 кг, і наймолодший наш учасник Богдан Глинський  (2009 р.н.) у ваговій категорії 38 кг, зайняв VI – місце. Тренуються важкоатлети під керівництвом тренерів - викладачів спортивної школи Надії Глинської та Іванни Павлик. У командному заліку  Хоростків перше місце, Бучач - друге, Тернопіль - третє.