Команда «Вишнівець» поступилась «Січі» (фото)

0-02-05-fdcffaf29844bf63655e4efb90f479f774f10af97d477e292c4c92303ae71620_full

ФК «Вишнівець», який після групового етапу змагань Ліги чемпіонів Тернопільщини багато спеціалістів вважали головним претендентом на перемогу в турнірі, у першому півфінальному поєдинку несподівано поступився на власному полі команді «Січ» з Ягільниці (Чортківський район) – 0:3. Про це повідомляється на сайті Футбольної федерації Тернопільської області.

У першому таймі нічого не передвіщало розгрому, навпаки, по створених гольових моментах саме вишнівецька команда переважала суперника. Однак пропустивши на початку другого тайму гол, господарі поля не зуміли переламати хід гри.

Перший м’яч гості забили після невпевнений дій оборонців ФК «Вишнівець». Дмитро Дерманський обікрав суперника, іншого обіграв і завдав точного удару повз воротаря (0:1). Незадовго лівий оборонець «Січі» Степан Басістий пройшов по бровці від власної половини поля, ввійшов у штрафний майданчик і влучного пробив (0:2). А ближче до кінця матчу «Січ» отримала право на кутовий. Його було розіграно, Михайло Клим віддав передачу на Олега Хруставку і той з 16-ти метрів пробив у «дев’ятку» (0:3).