На Тернопільщині пройшли змагання з туризму (фото)

8240a2f98fde6a1543795c378142d425

Днями, в смт. Великі Бірки (урочище Казарми) відбулися районні змагання із спортивного туризму. Про це повідомляється на сайті Байковецької громади.

В змаганнях взяли участь наші команди із НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім.О.Г.Барвінського-ДНЗ» та Байковецької ЗОШ І-ІІ ст.

Напруженість та запекла боротьба не вщухали протягом усіх змагань, кожна команда і кожен учасник робили усе можливе, аби зійти на п’єдестал пошани.

В загальному заліку команда НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» здобула переможне перше місце серед шкіл І-ІІІ ступенів.

Чемпіонами стали: Рудий Михайло (11 клас), Крет Віталій (10 клас), Неділько Арсен (9 клас), Крет Юлія (9 клас), Гриньків Тетяна (9 клас), Бутрин Устим (8 клас).

Команда НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім.О.Г.Барвінського-ДНЗ» зайняла друге місце серед шкіл І-ІІ ступенів.

Срібло здобули:Кулініч Ілона (8 клас), Бербец Віта (8 клас), Сачик Василина (7 клас), Скорик Христина (7 клас), Кужда Тетяна (9 клас), Чоловічок Інна (6 клас), Кавінський Дмитро (9 клас), Гоцко Вадим (7 клас).

Кавінський Дмитро також зайняв ІІ місце в конкурсі «Навісна переправа», Чоловічок Інна і Гоцко Вадим – ІІІ місце в конкурсі «В’язання вузлів».

Учні Байковецької ЗОШ І-ІІ ст. Касарда Аліна і Коваль Максим перемогли у конкурсі «В’язання вузлів», Савка Роман – в конкурсі  «Навісна переправа», ІІ місце в конкурсі «Розпалювання вогнища» здобули Букартик Максим і Бутковський Назар.

fa16fbfe1d92ef34a178e0e871afaadf