На Тернопільщині провели рекордний футбольний матч

33898066_2068766273377171_8072572662703980544_n
Команди групи «Б» першої обласної ліги «Три валети» з Кременця та ФК «Збараж» провели рекордний матч. Так, всього за 90 хвилин гри було забито сім голів.

Перший гол у матчі було забито після кутового. Ветеран збаразької команди Матвій Николайчук виконав не верхову передачу, а подав низом на Валері Джозефа, котрий з метрів 10-ти пробив у дальній кут воріт (0:1), передає ФФТО.

Кременецькі футболісти зрівняли рахунок після подачі штрафного. За спини захисникам ФК «Збараж» забіг нападник Андрій Зубко і спокійно в дотик направив м'яча в ворота (1:1). Майже одразу гості знову вийшли вперед. Гол-красень забив капітан ФК «Збараж» Михайло Конечний. Він метрів з 30-ти лівою ногою «зловив» м'яч в повітрі і той від поперечини залетів у ворота (1:2).

Вдруге в матчі гравці «Трьох валетів» рахунок зрівняли. Сталося це після прямого удару зі штрафного метрів з 25-ти у виконанні Ярослава Єфремова. Стінка складена з гравців збаразької команди розступилася і м'яч проскочив між неї (2:2). Але і це ще не все у першому таймі. Перед самою перервою гості знову вийшли вперед. Після прострілу Тараса Будківського, головою замкнув дальню стійку Олександр Була (2:3).

У другому таймі футболісти ФК «Збараж» організували і четвертий гол. Їхній нападник Тарас Косінський здійснив фланговий прохід і віддав передачу на 11-ть метрів, звідкіля в один дотик забив Бернард Аджей (2:4). Наприкінці матчу кременецька команда одного м'яча відіграла, коли після помилки захисника гостей у порожні воротах переправив м'яча з метрів трьох Євген Кухтій (3:4). На ще один подвиг народного футбольного клубу з Кременця вже не вистачило…

***

«Три валети» (Кременець) – ФК «Збараж» – 3:4 (2:3)

3 червня. Кременець. Міський стадіон. 250 гл. +24 град.

Судді: Владислав Русанюк (Тернопіль), Максим Мохун (Тернопіль), Роман Колодніцький (Козова).

Суддівський спостерігач: Володимир Садковський (Теребовля).

«Три валети»: Казмірчук, Марченко (Франковський, 59), А. Власюк, Сурм’як-к, Дмитрук (Помінчук, 65), Соколовський (Ємець, 68), Вілівчук (Левицький, 59), Василюк (Кухтій, 46), Кравчук (Парасіч, 46), Єфремов, Зубко.

ФК «Збараж»: Таращук, Кантицький, Бабій, Бутковський, Джозеф, Конечний-к, Николайчук, Аджей (Лобас, 79), Хруняк (Качор, 53), Була (Загородній, 90+3), Косінський.

Голи: Валері Джозеф (16), Андрій Зубко (36), Михайло Конечний (38), Ярослав Єфремов (41), Олександр Була (44), Бернард Аджей (52), Євген Кухтій (82).

Попереджений: С. Кантицький (62).