Спортсмени Тернопілля перемогли на чемпіонаті України(фото)

e0dfd74736c2f5b2ee0d68c381b41c6b

У місті Вишневому на Київщині відбувся чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. Відмінно виступили на ньому представники Тернопільщини, причому більшість із них – жителі Вишнівеччини.

Тренер команди – теж вишнівчанин, майстер спорту з пожежно-прикладного спорту Ярослав Луб’янецький.

До складу команди увійшли учні Вишнівецької ЗОШ Олександр Шостак, Віталій Філик, Максим Керея, Владислав Мацюк (Вишнівецький ліцей), Денис Керея (Збаразький коледж), Роман та Андрій Горбатюки (Тернопільський технічний коледж), Юлія Горошко (учениця Котюжинської ЗОШ). Учасникам змагань – від 13 до 17 років.

- Програма чемпіонату складалася з трьох етапів: підйому по штурмовій драбині у вікно 4 поверху навчальної вежі, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами і пожежній естафеті 4 по 100 метрів, - розповів Ярослав Луб’янецький.

У результаті напружених змагань срібним призером у підйомі по штурмовій драбині став Віталій Філик. Він же виборов «золото» під час подолання 100-метрової смуги з перешкодами. Третє місце у цьому виді змагань посів Максим Керея, п’яте – Олександр Шостак. У командній естафеті 4 по 100 метрів Владислав Мацюк, Андрій Горбатюк, Денис Керея і Роман Горбатюк здобули бронзу.

Команду Тернопільщини із вдалим виступом привітав начальник управління ДСНС в області Віктор Маслей. Вручивши спортсменам пам’ятні подарунки, він зазначив: «Юнаки Тернопілля ще із 1989 року показують свою майстерність та достойні результати на чемпіонатах. Зокрема, у далекому 1989 у Черкасах обласна команда зайняла почесне І-ше місце у бойовому розгортанні. У 1995 році ми були 4-ми у загальнокомандному заліку в Одесі, а через рік вперше стали чемпіонами України. Команда спортсменів-юнаків до 2000 року міцно стояла на сходинах п’єдесталу чемпіонів, а учасники не лише займали призові місця, а й встановлювали рекорди України. Проте уже майже 15 років тернополяни не могли вирватися на лідерські позиції. Тому неабиякою радістю стало для Служби порятунку почесне загальнокомандне 4-те місце на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків».

Участь у чемпіонаті взяло 27 команд рятувальників (понад двісті спортсменів).

3a022f0a9d14c4ec949e9bc8654194ee