На Тернопільщині ФК "Копичинці" отримав перемогу в футбольному матчі

38122903_296096980949350_3862786907624701952_n

Центральний матч 11-го туру групи «А» першої обласної ліги відбувся в Копичинцях, де зустрічалися однойменний футбольний клуб та «Бастіон-1427» з Горішньої Вигнанки, що на Чортківщині. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області. Господарі поля лише в другому таймі зуміли схилити шальки терезів на свою користь – 6:2. У першому таймі команди забили по два голи кожна, при чому їхніми авторами стали одній й ті ж футболісти. У гостей дубль на рахунку Андрія Кульчицького. В першому випадку молодий форвард «Бастіона» вправно зіграв на добиванні після відскоку м’яча від воротаря Володимира Черниша, а в другому – продемонстрував високу індивідуальну майстерність. У господарів двома голами відзначився правий півзахисник Іван Городинський. При чому голи були схожими, як краплина води. Мали місце передачі з лівого флангу й Іван переправляв м’яча у ворота, чи то в один дотик, чи то граючи на випередження. В схожій манері Городинський забив і втретє. Гольовими передачами відзначився Сергій Куріцький (двічі) та Петро Хомишин. Четверте взяття воріт для ФК «Копичинці» сталося після чергового якісного прострілу Сергія Куріцького. Нападник Роман Клак набіг і ударом головою у падінні метрів з дев’яти вколотив м’яча у сітку воріт. А в останні десять хвилин матчу дублем відзначився Володимир Леськів, який з позиції лівого півзахисника здійснив два проходи і точними ударами заставав зненацька голкіпера «Бастіона» Андрія Довгалюка.