Кременецькі «Три валети» перемогли команду з Новосілки

viber-111
Народний футбольний клуб «Три валети» з Кременця (на фото) 5 серпня переміг на виїзді «Гірник» з Новосілки в рамках 12-го туру групи «А» першої обласної ліги – 3:2. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області. Основні події в матчі розгорнулися в першому таймі, коли було забито аж чотири м’ячі, а перемогу кременецька команда здобула вже в другій 45-хвилинці. На початку матчу Ярослав Єфремов відав передачу на Андрій Власюка, той переадресував м’яча на Богдана Колеснику, який пробив повз воротаря (0:1). За дві хвилини футболісти «Трьох валетів» окрилені успіхом відзначилися вдруге. Андрій Зубко пробив не сильно, однак голкіпера «Гірника» Юрій Чуба, очевидно, будучи розслабленим, не втримав м’яча в руках (0:2). Однак ще до перерви футболісти «Гірника» рахунок зрівняли. Ударом з пенальті відзначився Володимир Савчук (1:2), а після флангового прострілу воротар Андрій Бенчицький і захисники «Трьох валетів» не розібрались хто має йти на м’яч і футболіст «Гірника» Арсен Крупа замкнув передачу (2:2). А перемогу кременецькій команді приніс у другому таймі Андрій Зубко. Капітан «Трьох валетів» Віктор Сурм’як пройшов по бровці і зробив навісну передачу, а Зубко ударом головою її замкнув (2:3)…