Бучацька команда перемогла у футбольному матчі

8

ФК «Трибухівці» доволі впевнено переміг у гостях «Юність» з Горішньої Слобідки (Монастириський район) – 4:2.

Як повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області, рахунок у матчі в середині першого тайму відкрив Ігор Квятковський. Півзахисник ФК «Трибухівці» потужно пробив зі штрафного метрів за 25-ть до воріт і потрапив м’ячем у дальній кут (0:1). За дві хвилини гості знову відзначилися. Пішла флангова подача і Микола Жук переправив м’яча у сітку (0:2).

Ще до перерви гравці ФК «Трибухівці» відзначилися втретє. Це Михайло Юристий обвів одного захисника і з розвороту низом поцілив у дальній кут (0:3). А у компенсований до першого тайму час господарі один м’яч відіграли. Голкіпер команди з Трибухіців Євген Вахновський відбив м’яча перед собою і Валентин Марущак добив його у ворота (1:3).

У другому таймі команди обмінялися голами. Спершу відзначилися гості – кращий бомбардир ФК «Трибухівці» Ігор Кістяник реалізував вихід віч-на-віч (1:4). А наприкінці матчу захисники гостей помились і той ж Марущак перехопив м’яча і забив у порожні ворота (2:4).