Українки обіграли футбольну команду з Угорщини у Тернополі

2

Вчора, 4 вересня, більше ніж 6 тисяч уболівальників слідкували за грою жіночої збірної України з футболу та команди з Угорщини. Така підтримка була недаремною, адже українкам вдалося перемогти суперників з рахунком 2:0.

Гра проходила на Тернопільському міському стадіоні, де у першому таймі українкам вдалося забити 2 голи у ворота команди-суперника. У другому таймі футболістки не дозволили суперницям наблизитися до воріт і таки отримали перемогу.

3
3

4
4

У турнірній таблиці українська команда на даний момент посідає третє місце, маючи в активі 13 очок. Українок випередили команди Швеції (21) та Данії (16), повідомляє Федерація футболу Тернопільської області.

До слова, чемпіонат світу відбудеться влітку 2019 року у Франції, де за перемогу змагатимуться 24 команди.