Футбольні команди Тернопільщини зіграли в бойову нічию

41343960_2130097983914545_7377991556617207808_n

9 вересня, у єдиному матчі 13-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області аутсайдер – ФК «Тернопіль-ДЮСШ» на домашньому стадіоні у компенсований час зумів звести матч унічию з ФК «Бережани» – 1:1.

Як повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області, рахунок у поєдинку відкрив нападник бережанської команди Ростислав Чиряк. Він перехопив м’яча після того, як по шкіряному не поцілив оборонець муніципалів і використав вихід на одного голкіпера Дениса Чесановського (0:1).

На 84-й хвилині господарі поля отримали право на пробиття пенальті (за фол бережанський кіпер Андрій Гарас отримав ще й жовту картку). Однак тернопільський форвард Сергій Шергей не зумів переграти голкіпера – Андрій Гарас парирував удар з «точки». І все ж настирливі молоді футболісти з Тернополя у компенсований час зуміли зрівняти рахунок. Із заміною вгадав тренер ФК «Тернопіль-ДЮСШ» Андрій Яблонський, випустивши на футбольне поле Михайла Оконського. Пробувши на полі всього сім хвилин Михайло на другій доданій до основного часу хвилині відгукнувся на передачу з лівого краю і випередивши голкіпера та захисників, переправив м’яча у сітку воріт (1:1).