На Тернопільщині пройшов чемпіонат серед ветеранів

2-1

15 вересня, відбулося два з трьох запланованих матчів 12-го туру чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів (40 років і більше).

Як повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області, в Озерній «Ветеран» з Тернопільського району приймав ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт». Господарі поля суттєво переважали суперника і зуміли відзначитися п’ятьма голами (два – у першому і три –  в другому таймах), при цьому не пропустили в свої жодного м’яча. Голи у переможців забили – Євген Безубко (61, 76 хвилини), Олег Бендесюк (40, з пен.), Володимир Олійник (48). Ще один гол у власні ворота забив ланівчанин Богдан Ратушко (31 хв.).

В іншому поєдинку 11-го туру «Гірник» (Скалатська ОТГ) на власному полі поступився збаразькому «Соколу» – 0:1 (гол на рахунку Олега Івасика,50 хвилина). Ще один матч: «Медобори» (Гусятинський район) – «Агропродсервіс» (Настасів) перенесено у зв’язку з участю ряду гравців настасівської команди у фіналі чемпіонату України.