Бережанська команда обіграла ФК «Дністер»

42506506_2147370988838025_1077927432838709248_n

29 вересня, у матчі 16-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК «Бережани» на власному стадіоні впевнено переміг одного з аутсайдерів – заліщицький «Дністер» – 4:0.

Як повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області, вже на старті матчу бережанці повели в рахунку. Сергій Мацалап подав кутовий з правої сторони, а Олег Макаров ударом головою переправив м’яча у ворота (1:0). Вже на 15-й хвилині господарі подоїли рахунок. Знову подав кутовий Мацалап і цього разу інший захисник ФК «Бережани» – Андрій Бойчук, ударом головою відзначився забитим голом (2:0). У середині першого тайму форвард господарів Ростислав Чиряк вдало зіграв на добиванні (3:0). А в другому таймі красивий удар з середньої відстані (до воріт було 22 метри) вдався нападнику бережанської команди Сергію Мацалапа (4:0).

Гості створили три гольових моменти, два в першому і один – у другому таймах. Однак впевнено зіграли захисники господарів і воротар Андрій Гарас, особливо в епізоді, коли він не дозволив «розмочити» свої ворота при виході суперника з ним на побачення.