Футбольна команда «Івачів» завоювала Кубок Тернопільського району

44893955_1943054359106947_4559535799669882880_o

Днями у Великих Гаях між колективами з Прошової і Івачева відбулася фінальна зустріч кубка Тернопільського району з футболу імені Івана Вишневського. Зустріч викликала жвавий ажіотаж вболівальників, а футболісти не підвели своїх симпатиків, продемонструвавши змістовну гру. Особливо цікавим видався перший тайм, в якому суперники ще до середини встановили підсумковий рахунок.

Як розповів заступник голови Тернопільської районної федерації футболу Юрій Бучинський, зустріч енергійніше розпочали гравці з Прошової, які з перших хвилин пішли в наступ і вже за кілька хвилин відкрили рахунок. Та згодом вже футболісти з Івачева прибрали ініціативу до «своїх ніг» і почали нагнітати обстановку біля володінь команди суперника. І це принесло свої плоди – протягом десяти хвилин м’яч двічі побував в воротах представників з Прошової. Ще кілька нагод було змарновано, а під кінець тайму каркас воріт по черзі врятував кожну з команд, пише Федерація футболу Тернопільської області.

На другий тайм суперники вийшли з різною мотивацію – футболісти з Івачева старались побільше контролювати м’яч, а гравці з Прошової будь-якою ціною намагались зрівняти рахунок. Про напругу в зустрічі говорить той факт, що арбітру зустрічі довелося показати представникам обох колективів вісім жовтих карточок, а ще по одному гравцю було вилучено з поля. Та все ж до кінця зустрічі рахунок не змінився і  футболісти  з Івачева стали володарями Кубка.

44927074_1943054312440285_8678549349388517376_n

Уже завтра, 4 листопада, у Великих Гаях відбудеться перший Суперкубок району з футболу імені Івана Білоуса. Зустрічатимуться команди з Шляхтинців (чемпіон району 2018 року) і Івачева (володар кубка району 2018 року). Початок спортивної зустрічі об 11:00.