Тернопільські спортсмени привезли низку нагород з Коломиї

46516608_322314375020188_5123539080935636992_n

Учора в Коломиї, яку вважають столицею українського пауерліфтингу, завершився Кубок України з класичного жиму лежачи. Напередодні там відбувся і Кубок України з жиму лежачи. Обидва старти проходили серед усіх вікових груп і були відбірковими змаганнями для участі у чемпіонатах України та Європи 2019 року. Учасниками цих турнірів стали 22 спортсменів з Тернопільщини.

Як повідомив тренер тернополян Ігор Лисий, тернопільські пауерліфтери виступили дуже вдало. Так, з жиму лежачи серед дівчат Марія Полянська (вагова категорія 47 кг) завоювала перше місце; серед юнаків Ярослав Василишин (вагова категорія 53 кг) став бронзовим призером, Давид Грязін (вагова категорія 53 кг) був четвертим, бронзові медалі вибороли також Андрій Генсьорський (вагова категорія 59 кг), Михайло Олексійко (вагова категорія 74 кг), Владислав Фенц (вагова категорія 93 кг), а Вадим Гаврилюк (вагова категорія 105 кг) здобув «золото». Відтак, тернополяни посіли перше командне місце.

На цьому ж турнірі серед юніорок Наталія Фещук (вагова категорія 57 кг) та Альона Канюка (вагова категорія 72 кг) здобули срібні нагороди, а Діана Лозінська (вагова категорія 84 кг) отримала «золото». Таким чином у дівчат – друге командне місце.

Серед юніорів Дмитро Поляник (вагова категорія 74 кг) посів третє місце, а Назарій Руцький (вагова категорія 74 кг) – четверте. Серед жінок Мар'яна Коляденко (вагова категорія 52 кг) завоювала 1 місце та 2 місце –в абсолютній першості, Діана Лозінська (вагова категорія 84 кг) стала срібною призеркою.

Серед чоловіків Назар Шаповал (вагова категорія 59 кг) здобув срібну нагороду, а Антон Лясковець (вагова категорія 83 кг) посів четверте місце та вперше виконав норматив Майстра спорту України.

Також срібним призером став серед ветеранів Віктор Шандригось (вагова категорія 105 кг).

Результати в турнірі з класичного жиму лежачи були такими: серед дівчат Мар'яна Василик (вагова категорія 72 кг) – 2 місце, серед юнаків Вадим Гаврилюк (вагова категорія 105 кг) – 1 місце, серед юніорів Назар Шаповал (вагова категорія 66 кг) – 4 місце, Назарій Руцький (вагова категорія 74 кг) – 3 місце, Віталій Шмирко (вагова категорія 83 кг) – 4 місце, серед жінок Альона Канюка (вагова категорія 63 кг) – 2 місце, серед чоловіків Михайло М'яхкота (вагова категорія 74 кг) – 4 місце, повідомляє управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації.