Баскетболіст з Тернопільщини закинув 15 очків у матчі з московським ЦСКА

xw_1032424

Українці в дивізіоні U-15 переконливо перемогли старших суперників з московського ЦСКА – 58:44. Запорукою успіху стала вже стартова чверть, у якій українці знищили росіян – 18:1.

Найвагоміший внесок в загальну перемогу зробив Марк Чорногрицький, який став найрезультативнішим у матчі. За 29 хвилин ігрового часу він набрав 20 очок, 7 підбирань, 5 передач. 15 очок набрав Владислав Ніколайчук, гравець чортківського ФСК «Кристал» (тренери Іван Плекан та Іван Панчук), учень ЗОШ № 5 Чорткова.

Загалом у другому турі ЄЮБЛ для чоловічих команд U-15, який проходить в литовському Вільнюсі, збірна України зіграє 5 матчів. Попереду ще поєдинки проти московської МБА, естонської ТТУ, пермського «Олімпійця» та чеської «Снейкс». ЦСКА (Росія) – Україна U-14 – 44:58 (1:18, 15:14, 17:15, 11:11), пише «Чортків.city».