Кубок мера Хмельницького розпочався з перемоги для теребовлянської «Нива»

1-8

9 лютого розпочався кубок міського голови Хмельницького. Єдиний представник Тернопільщини на цих змаганнях – теребовлянська «Нива» – свій перший матч провела проти одного з лідерів аматорського чемпіонату України – ФК «Малинськ» (Рівненська область) і впевнено перемогла суперника з рахунком – 3:0.

Один гол підопічні головного тренера теребовлянської «Ниви» Назара Ярославовича Козака забили у першому таймі. Його автор – футболіст, який перебуває у розташуванні теребовлянців на перегляді. Ще двічі наші земляки вразили ворота суперника в другому таймі. Перший м’яч на рахунку флангового півзахисника Віталія Бодака, другий – ударом з пенальті відзначився ще один потенційний новачок «Ниви», пише Федерація футболу Тернопільської області.

Наступний матч на турнірі теребовлянці проведуть 13 лютого. О 13:00 розпочнеться їхній поєдинок проти одноклубників з Вінниці.