Великогаївський «Агрон-ОТГ» переміг команду з Сокільників

52303472_1240907389399806_1545814289527341056_n

10 лютого,чемпіон Тернопільської області двох останніх років – великогаївський «Агрон-ОТГ» здобув другу перемогу в другому турі на традиційному Меморіалі Ернеста Юста, який проходить на Львівщині. Цього разу наші земляки впевнено перемогли «Сокіл» (Сокільники) –  5:0.

Великогаївська команда три гола забила в першому таймі і два – у другому. Рахунок у матчі на 11-й хвилині відкрив Назар Процик, реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером «Сокола» – 1:0 (на фото).

На 36-й хвилині відзначився новачок «Агрона», центральний півзахисник Валентин Білик (2:0). А перед самою перервою, на 42-й хвилині, вразив ворота суперника атакувальний хав Ян Ковалевський (3:0).

Одразу після відпочинку, на 47-й хвилині, голом відзначився фланговий півзахисник «Агрона» Микола Когут (4:0). А крапку в матчі на 80-й хвилині поставив досвідчений опорний півзахисник Роман Гаврилюк, який з’явився на футбольному полі з лавки запасних (5:0), пише Федерація футболу Тернопільської області.

Великогаївський «Агрон-ОТГ» у звітнмоу матчі виступав у такому складі (на фото): Мазур – Андрієшин, Пастернак, Ковалик, Скобляк, Кривобедрий – Білик, Вонс, Ковалевський, Когут – Процик. На заміну виходили: Т. Семенець, Гаврилюк, Лівіцький, Лук’янов, Гурін, Червонецький, Гевчук.