Спортсмени з Тернопільщини у змаганнях показали високі результати

1

Спортсмени з Тернопільщини  взяли участь у Міжнародних юнацьких змаганнях  з легкої атлетики «Прикарпатська зима»  та зайняли призові місця.

Змагання відбувалися в спортивному манежі коледжу фізичного виховання та спорту в Івано-Франківську.

2
2

Високі результати показали наші штовхальники ядра з Бучацької та обласної ДЮСШ, які тренуються під керівництвом тренерів Чуби Івана, Головацького Миколи, Шмуляєвої Галини та Дахновського Леоніда. В змаганнях серед дівчат, яких було аж 37, переможцем стала Павлів Валентина (13.31м); Мітюрьова Вікторія – бронзовий призер (11.67 м); четверте місце зайняла Бучинська Тетяна (11.25м); п’ятою була Мостова Дарина (11.06м). Серед юнаків, яких теж було немало - 26, срібну медаль виборов Труш Михайло (15.25м), бронзовим призером став Жук Андрій (14.14м); четвертим – Висоцький Ігор (13.67м), п’ятим Гінзула Володимир (12.28м), і сьомим - наш наймолодший учасник Васильків Максим (10.74м). Також слід відзначити Когут Тетяну (Бережанська ДЮСШ,тренер Дуда В.П.), яка з особистим досягнення 5.00,9сек впевнено перемогла в бігу на 1500м, пишуть на сайті Федерації легкої атлетики Тернопільської області.