Чортківські баскетболісти вийшли до чвертьфіналу Всеукраїнською юнацької баскетбольної ліги

viber image 2019-03-05 , 14.26.19

З 28 лютого по 2 березня у Києві в СК «Авангард» пройшли матчі заключного туру Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2004 р.н., де у дивізіоні «А» успішно виступає команда ФСК «Кристал» Чортків. Завдяки двом перемогам чортківчани вийшли до чвертьфіналу змагань.

Чортківчани провели чотири поєдинки із збірною Києва, збірною Хмельницької області, СДЮСШОР-16 Київ, «Черкаськими мавпами». У трьох з чотирьох поєдинків сили чортківчан та опонентів були орієнтовно рівними. Тож матчі проходили у постійній напрузі, а рахунок виглядав своєрідною каруселлю – то «кристалівці» перемагали у декілька очок, то суперники.

І якщо здобути переможного результату в грі із збірною Києва завадило вилучення одного із чортківських баскетболістів, внаслідок чого «Кристал» відпустив киян на 6 очок,  то у грі зі збірною Хмельницької області та «Черкаськими мавпами» нашій команді пощастило більше: дві перемоги із доволі хитким рахунком – 54:49 та 57:56. Фактично, чортківчани не змогли нав’язати боротьбу лише столичній СДЮСШОР-16, поступившись 61:85.

Чвертьфінальні матчі проходитимуть з 29 по 31 березня.

02/03/2019 БК «Кристал» Чортків – ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-ОСДЮСШОР (Черкаси) 57:56