Футбольна команда з Збаражчини – переможець турніру пам’яті відомого лікаря та колекціонера

1

Протягом двох днів, 24 лютого та 3 березня, у с. Нижчі Луб'янки Збаразького району на шкільному стадіоні проходив перший футбольний турнір пам'яті відомого лікаря, спортивного лікаря, футбольного колекціонера Зіновія Семеновича Поліхи.

В змаганнях прийняло участь 12 команд. Ігри проводились у форматі «7х7» гравців. Час гри - 2 тайми по 15 хв. На другому етапі турніру змагалось 8 найсильніших футбольних колективів.

Спочатку були зіграні чвертьфінальні поєдинки: «Ніка-Джокер» (Залужжя) – ФК «Іванчани» - 4:0, ФК «Зарубинці» – ФК «Вишнівець» - 0:2, «Авангард» (Збараж) - «Нива» (Колодно) - 0:0 (по пенальті - 3:4), «Сокіл» (Грицівці) - «Галичина» (Чернихівці) - 1:2.

У півфіналах зустрілися: «Ніка-Джокер» (Залужжя) – ФК «Вишнівець» - 0:0 (по пенальті - 4:5), «Нива»(Колодно) - «Галичина» (Чернихівці) - 1:1 (по пенальті - 1:4).

Матч за 3-є місце: «Нива« (Колодно) - »Ніка-Джокер" (Залужжя) - 2:1.

Фінал: ФК «Вишнівець» - «Галичина» (Чернихівці) - 3:0.

Кращими гравцями турніру визнано: воротаря – Дениса Луб'янецького (ФК «Вишнівець»), гравця захисного плану Романа Гвязду («Нива» Колодно), гравця середньої лінії поля Ігоря Лагіша («Галичина» Чернихівці), гравця атакувального плану Богдана Іваськіва («Ніка-Джокер» Залужжя), додають на сайті Федерації футболу Тернопільської області.