Спортивний огляд тижня: тернопільські лікарі - бронзові призери чемпіонату світу з футболу

Sport-goroda-Yzyum-2-1-1-2-1-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1

Минулий тиждень став доленосним для тернополян. Так, наші спортсмени стали бронзовими призерами чемпіонату світу з футболу, а також пробили на ХХХ Всесвітню літню Універсіаду.

Легка атлетика

Студент ТНЕУ Василь Макух здобув кілька нагород на чемпіонаті України, тим самим виборовши путівку на чемпіонат Європи. Так, він виборов «золото» у бігу на дистанції 100 м та «срібло» - на 200 м.

Бронзову нагороду у бігу на дистанції 3000 м з перешкодами вдалося отримати Владиславу Кравчуку.

Бокс

Олеся Крисюк виборола «бронзу» на Міжнародному боксерському турнірі.

Пауерліфтинг

Чемпіонат України з пауерліфтингу завершився для тернополян перемогами. Відтак, серед учнів-спортсменів школи звання чемпіонів України здобули Марія Полянська (на головному фото) серед дівчат у ваговій категорії 47 кг та Вадим Гаврилюк серед юніорів (на фото справа) у ваговій категорії 105 кг здобувши золоті медалі чемпіонату. Ще одна представниця Тернополя Альона Канюка (на фото зліва) стала срібною призеркою серед юніорок у ваговій категорії 63 кг та зайняла другі місця у присіданні зі штангою та становій тязі. Ігор Грошко здобув третє місце серед юнаків у ваговій категорії 83 кг та друге місце в жимі лежачи. Назарій Руцький посів 4 місце серед юніорів у ваговій категорії 74 кг і третє місце в жимі лежачи. Також, в результаті Полянська Марія згідно здобутих результатів пройшла відбір на чемпіонат Європи та світу, Вадим Гаврилюк, Альона Канюка та Ігор Грошко відібралися на чемпіонат Європи.

Всесвітня літня Універсіада

На ХХХ Всесвітній літній Універсіаді Україну також представлять тернополяни.

Футбол

У Лозовій черговим турніром з міні-футболу вшанували пам'ять Василя Гоцка.

30 червня «Тернопіль-ДЮСШ» – «Нива» (Теребовля) – 0:5. Голи: Ігор Олексієнко (33), Богдан Слоневський (37), Тарас Гром’як (69), Віталій Субота (79), Сергій Шаповал (90+3).

30 червня «Агрон-ОТГ» (В. Гаї) – ФК «Бережани» – 6:1. Голи: Руслан Луцик (16), Тарас Червонецький (53), Назар Процик (62, 73), Микола Когут (78), Роман Гаврилюк (89) – Ігор Швець (87).

30 червня «Дністер» (Заліщики) – «Вся Україна – Колос» (Бучач) – 7:5. Голи: Богдан Гусляк (4), Владислав Токарчук (11, 28, 46), Микола Ландяк (13, 15, 55) – Роман Гаєвський (23, з пен., 37, з пен., 60), Василь Пшеничний (69), Василь Гладчук (75).

30 червня ФК «Копичинці» – «Агронива» (Заводське) – 0:6. Голи: Немо Шелія (24), Юрій Заставецький (45+2), Тарас Дурай (65), Віталій Іваськів (69, 72, 78).

30 червня «Кристал» (Чортків) – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ) – 2:2. Голи: Барбоза да Сільва Клаудіні (10, 20), Андрій Капелян (83), Андрій Донець (86, з пен.).

30 червня «Панорама» (Млинівці) – «Медобори» (Зелене) – 0:2. Голи: Сергій Полянчук (61), Сетпан Клекот (68).

6липня тернополяни у складі Української збірної з рахунком 8:1 перемогли на Чемпіонаті світу з футболу серед лікарів.