20 Січня 2020, Понеділок


Спортивний огляд тижня: неповнолітня кременчанка стала найкращою з українок на Олімпійських іграх

Фотофакт
У Бережанах з будинків обвалюється плитка (фотофакт)

Фоторепортаж
Триматись за тернопільське тепло (фоторепортаж)

Тернополян призиватимуть на службу з 18-ти років

У Тернополі жінка потрапила під колеса авто, інша – під поїзд

Відео
Тернополянам розповіли, як розпізнати вірусну пневмонію (відео)

Відео
Як жителі Чортківщини на Водохреще пірнали: ТОП-7 фото та відео в Instagram (фото, відео)

На Тернопільщині незаконно вирубують дерева (фото)

Тернополянам на замітку: долар та євро зробили ривок

Фотофакт
У Бережанах ліквідували зайве (фотофакт)

Жителі Тернопільщини скаржаться на антисанітарію одного з ринків

У Бережанах відбулася зустріч із відомим митцем

Тернопільський дитсадок додав святкової атмосфери місту (фото)

Фоторепортаж
У ще одному містечку на Тернопільщині здійснили таїнство Водохреща (фоторепортаж)

Це цікаво
20 січня в історії Тернопільщини

19 Січня 2020, Неділя


Погода
Тріщи, мороз, не тріщи — минули Водохрещі, на Великдень пішло

Фотофакт
У Кременці на свято зловмисники наробили шкоди (фотофакт)

Фоторепортаж
Тернопільські військовики пірнали в крижану ополонку (фоторепортаж)

Відео
Свято як вдома: дітки на Тернопільщині самі готували страви на Святвечір  (Відео)

Фоторепортаж
До джерела на Кременеччину їдуть з усієї Тернопільщини (фоторепортаж)

Фотофакт
У центрі Тернополя вандали розтрощили обмежувачі руху та бруківку (фотофакт)

Тернополяни молитимуться за упокій Віктора Куценка

Фотофакт
Вертеп із Тернопільщини залякує водіїв (фотофакт)

Дмитро Підручний настріляв 7 кіл штрафу у гонці переслідування, в якій є чинним чемпіоном світу. Тернополянин став найгіршим серед українців, зійшовши з дистанції

Фоторепортаж
Василь Шевчук із хоростківчанами довели, що здоровими можна бути і без аптек (фоторепортаж)

Амарант цього року даватиме 30 тис. грн доходу з гектара (Агроновини)

Тернополянка Олена Підгрушна не вийшла на старт, прокоментувавши провал в естафеті. Кращою з українок стала Віта Семеренко, Джима зійшла з дистанції

Під час катання на лижах на Львівщині травмувався тернополянин

Жителі Тернопільщини за рік купили для армії не менше 14 танків «Булат»

Відео Фоторепортаж
У Тернополі віряни святкують Водохреща (фоторепортаж, відео)

Анонс
Тернопільську молодь запрошують вийти в оffline

Аналітики назвали різницю між Цюріхом, Женевою та Тернополем

Мрії дерев показали у тернопільській галереї (фото)

Відео
На Тернопільщині керівництво помстилося вчительці за скаргу на урядову лінію (відео)

Бабусі у Тернополі переселяються із тротуару на тротуар

Фоторепортаж
Коли тернопільські клумби стають казковими (фоторепортаж)

Це цікаво
19 січня в історії Тернопільщини

18 Січня 2020, Субота


Погода
Яку погоду принесе тернополянам Водохреща?

Відео
Тернополяни відвідали прифронтові зони із повстанським вертепом (відео)

Тернопільські гвардійці здобули 2 місце на змаганнях з міні-футболу (фото)

На Тернопільщині цілком серйозно готуються до… пропуску льодоходу

Фоторепортаж
Кахлі тернопільських міст (фоторепортаж)

Анонс
Бережанці колядуватимуть на головній площі міста

Мер Чорткова звітуватиме про виконану роботу у 2019 році

В Україні скорочується поголів’я більшості видів сільгосптварин (Агроновини)

Попри ідеальний етап Дмитро Підручний в естафеті лише восьмий

«Занурювання в ополонку на Водохреща не змиє гріхи» – пояснив священник з Лановеччини

Печеру на Тернопільщині чекають новації

Фоторепортаж
Учасники АТО, переселенці та молоді сім’ї отримали дах над головою (фоторепортаж)

Назвали рейтинг спроможних громад Тернопільщини

Тернопільська художниця запевняє: «В наготі багато принади…»

Підвищити кваліфікацію відтепер можна дистанційно: безробітні з Тернопільщини отримали ще один шанс
Спортивний огляд тижня:

Минулий тиждень приніс тернопільським спортсменам чимало нагород. Зокрема, чинний чемпіон світу з біатлону Дмитро Підручний знову став найкращим. 

Біатлон

Тернополянин, капітан збірної України Дмитро Підручний у чоловічій спринтерській гонці на Чемпіонаті Швеції виборов золото.

Лижні змагання

Першість КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту» зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства відбулася цими вихідними у Кременці. Змагання традиційні, та для декого з учасників вони стали дебютними у стрибках.

Вільна боротьба

З новими перемогами з польського міста Намислов днями повернулися вишневецькі борці. Україну на Міжнародному турнірі з вільної боротьби представили лише дві команди – зі Збаража та Вишнівця. Усі четверо вишнівчан, що брали участь у цих змаганнях, здобули переможні та призові місця.

Настільний теніс

Особистий чемпіонат області з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю відбувся у Тернополі. Проходив захід у залі спортклубу Тернопільського центру «Інваспорту», що у ТЦДІМІ імені О. Довженка.

Кікбоксинг

Звітна конференція обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбулася на базі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Почесними грамотами нагородили і начальника відділу молоді та спорту Кременецької міської ради Андрія Станіславенка – майстра спорту міжнародного класу з кікбоксингу, Андрія Голуба – заслуженого майстра спорту з кікбоксингу та Сергія Коптюка – тренера з кікбоксингу.

Волейбол

У Тернополі відбувся V тур української Суперліги з волейболу за участі тернопільської команди «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» та командою «Хімік» з міста Южний. Щодо результатів поєднків, то, як повідомляє Федерація волейболу України, «Галичанка» обірвала «Хіміку» вражаючу серію, яка тривала з квітня 2016 року, здобувши перемогу у першій грі – 3:0.

Бокс

Юні боксери з Тернополя завоювали на турнірі у Кам’янець-Подільському «золото», «срібло» і «бронзу». Чемпiоном у ваговій категорії 40 кг стaв Лукa Пiсницький, Зaхaр Фiрмaн здобув «срібло» у ваговій категорії 34 кг, «бронза» дісталась Aртуру Довгошиї у ваговій категорії 60 кг.

Греко-римська боротьба

У Харкові завершився Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів 2000-2002 років народження. Відзначились на турнірі вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» міста Тернополя Едуард Стрільчук та Василь Васильківський. У ваговій категорії 55 кг Стрільчук Едуард став бронзовим призером, а Василь Васильківський у ваговій категорії 63 кг завоював «срібло».

Плавання

Днями у Трускавці проходив Всеукраїнський турнір «Нафтуся-2019», участь у якому взяли участь тернополяни. Місцеві плавці 2007-2009 років народження продемонстрували свої навички та вміння.

Більярд

Кубок України з більярдного спорту «Пул 9» відбувся у тернопільському більярдному клубі «Абриколь» 16 та 17 листопада. Традиційно, серед кращих пулістів України домінували кияни і дніпряни. Кубок серед чоловіків здобув майстер спорту міжнародного класу Віталій Пацура, який зараз готується до міжнародних змагань в США. Серед жінок володаркою Кубка України стала спортсменка з Дніпра, кандидат в майстри спорту, Марина Каляєва.

Футбол

В останньому поєдинку кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи підопічні Олега Кузнецова перемогли збірну Швеції. В результаті наші хлопці вийшли до еліт-раунду Євро-2020.

24 листопада в Бучачі на майданчику зі штучним покриттям розпочався кубок району з міні-футболу.

Спільними зусиллями команд розпочалась відкрита першість в Гусятинському районі з міні-футболу 2019-2020 на штучному покритті у с. Васильківці-Коцюбинці.

Футзал

18 листопада «Опілля» (Підгородне) – «Добра Піца» – 3:7. Голи: Назар Холоднюк, 11, 24, Назар Батьківський, 39 – Олександр Томич, 5, 6, 35, Дмитро Синиця, 7, Руслан Хруняк, 23, Олег Стирчак, 31, 32.

18 листопада «Панорама-2» (Млинівці) – «ЕКМІ» (Біла) – 3:9. Голи: Андрій Нога, 4, Василь Пихальський, 13, 37 – Леонід Лапін, 19, 27, 32, 38, Михайло Томащук, 19, Богдан Копцюх, 26, Роман Маслянко, 26, Андрій Копистинський, 37, Денис Круть, 38.

18 листопада «Микулинецький Бровар Плюс» – ФК «Озерна-2» – 5:2. Голи: Віталій Мариновський, 13, Дмитро Цимбалюк, 19, 22, Денис Бідулька, 27, 38 – Іван Лисий, 1, Олег Табія, 5.

18 листопада ФК «Мишковичі» – ФК «Стрипа-2» (Купчинці) – 4:4. Голи: Роман Звір, 7, Дмитро Ірха, 7, Андрій Лагіш, 12, Роман Пазій, 40 – Олег Турчак, 14, Андрій Лагіш, 17а/г, Андрій Дзісяк, 23, 32.

18 листопада ФК «Пронятин» – «Нива» (Підгайці) – 2:6. Голи: Василь Огринович, 24, Юрій Балюк, 28 – Тарас Стирчак, 5, 39, Сергій Мацалап, 13, Володимир Подлецький, 21, Іван Фаник, 27, 29.

18 листопада «Карат» – «Зелені Штахети» – 3:11. Голи: Назар Іванів, 7, Олег Пирза, 35, 35 – Мар’ян Коваль, 6, Олег Ледовський, 11,16, 22, Віталій Микитюк, 15,18, 38, Микола Магаляс, 20, Тарас Свінціцький, 22, Михайло Левицький, 32, Володимир Іванюк, 39.

18 листопада ФК «Великі Гаї» – «Тернопільводоканал» – 4:4. Голи: Віктор Желішкевич, 1, Роман Гуль, 10, 13, Олег Кіналь, 19 – Тарас Шулька, 3, Володимир Кармелюк, 5, Віктор Довгань, 13, Олег Антонюк, 31.

18 листопада «Саванді» (Тернопіль) – «Аляска» (Тернопіль) – 6:1. Голи: Ігор Брик,10, Артем Трач, 14, Володимир Федунець,18, Іван Мандзюк, 22, Віталій Буняк, 25, Олег Когут, 38 – Олександр Бондарук, 12.

18 листопада «Серет» (Тернопіль) – «Молокія» (Тернопіль) – 2:3. Голи: Дмитро Магеровський, 10, Назар Залецький, 34 – Тарас Зверховський, 6, 19, Михайло Петрашко, 26.

23 листопада «Юніори» (Тернопіль) – «Роял-Транс» (Тернопіль) – 5:1. Голи: Арсеній Сташків, 14, Максим Коломієць, 34, 36, Віталій Солтис, 38, 39 – Володимир Грабчак, 29.

23 листопада «Поділля» (Васильківці) – «Агрокомплекс «Івачів»(Івачів) – 5:4. Голи: Роман Жига, 2, 33, Олег Демчук, 11, Ігор Козелко, 15, Сергій Лук’янов, 35 – Віталій Шимків, 14, 37, Олексій Стиран, 18, 26.

23 листопада «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» (Настасів) – «Wyscout» (Тернопіль) – 5:0. Голи: Ігор Бадло, 16, 19, Петро Бадло, 18, 24, Автанділ Гвіанідзе, 20.

23 листопада ФК «Козова» – ФК «Хоростків» – 7:0. Голи: Святослав Вітровий, 10, 36, Тарас Шимонович, 12, Назар Микичак, 19, Олександр Ткачук, 26, 33, Михайло Купчак, 37.

23 листопада «Автоцентр-88» (Тернопіль) – «Копичинецькі ковбаси» – 4:3. Голи: Дмитро Снятовський, 8, 40, Роман Слободян, 25, Сергій Куріцький, 31 – Роман Ватраль, 4, 39, Михайло Зубик, 37.

23 листопада «Вся-Україна-Колос» (Бучач) – «Вікторія» (В.Бірки) – 4:4. Голи: Віталій Давидюк, 8, 23, Іван Плосконіс, 30, Богдан Бородиця, 40 – Назар Головко, 4, 24, Назар Мороз, 26, Віталій Мищишин, 40.

23 листопада ФК «Ланівці-ОТГ» – «ГУНП» – 4:3. Голи: Михайло Войцещук (3, 35), Віталій Теереп, 10, Сергій Чабай, 39 – Василь Крочак, 6, Тарас Судомир, 30, Андрій Цаволик, 33.

23 листопада ФК «Озерна-1» – ФК «Скалат» – 1:4. Голи: Олег Кулик, 10 – Максим Паюк, 1, Ігор Барановський, 24, 40, Павло Олійник, 28.

23 листопада ФК «Гаї Шевченківські» – «Терен» (Тернопіль) – 3:2. Голи: Іван Романюк, 17, Олександр Богуславський, 28, Роман Хрущ, 33 – Сергій Гуцайлюк, 8, Олег Двуліт, 32.

23 листопада «Інваспорт» (Тернопіль) – «SEBN, UA» (Тернопіль) – 4:6. Голи: Іван Бас, 3, Іван Кілик, 19, Андрій Єдинак, 21, Володимир Сакало, 30(а/г) – Володимир Сакало, 5, 40, Владислав Доля, 16, 35, Андрій Черноба, 20, 34.

23 листопада «Лісма» (Шляхтинці) – «LARGO» (Тернопіль) – 6:3. Голи: Павло Бутрин, 15, 29, 38, Максим Борисевич, 23, 24, Юрій Федорчук, 40 – Денис Авраменко, 20, Сергій Дорош, 30, 37.

23 листопада «Меліоратор» (Тернопіль) – «Саюз» (Тернопіль) – 0:9. Голи: Руслан Хабаров, 7, 24, Євген Щербатюк, 9, 13, 29, 39, Віталій Сливінський, 15, 16, Арсен Доленко, 32.

24 листопада «Метрікс» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 2:4. Голи: Петро Яцунда, 36, 38 – Ігор Римар, 3, 12, 19, Іван Бабуняк, 9.

24 листопада «Панорама-1» (Млинівці) – «Добрий Самарянин» (Тернопіль) – 9:3. Голи: Сергій Комар, 6, 23, 35, Ігор Журик, 9, 36, Василь Дорош, 15, 40, Андрій Ніков, 21, 24 – Петро Тригук, 32, 36, Андрій Вадовський, 38.

24 листопада ФК «Нараїв» – «Стрипа» (Купчинці) – 1:0. Гол: Богдан Дзюла, 11.

24 листопада «Віго-Острів» (Острів) – «Поділля-Starlife» (В.Березовиця) – 0:1. Гол: Андрій Капелян, 8.

24 листопада «Гермес-7» (Тернопіль) – «Себн-Скриня» (Тернопіль) – 2:3. Голи: Ігор Квятковський, 17, Микола Жук, 35 – Павло Данилюк, 2, Віталій Паперовський, 5, Богдан Слоневський, 16.

24 листопада «Агронива-Біла» (Біла) – «Медобори» (Зелене) – 2:5. Голи: Юрій Заставецький, 34, Юрій Соколовський, 35 – Ростислав Ціх, 6, Павло Денькович, 21, 36, Степан Клекот, 27, 37.

24 листопада «Алюр» (Тернопіль) – «Микулинці-Булат» – 5:4. Голи: Євген Гурін, 4, 20, Олександр Паламар, 7, Артем Вітович, 17, Андрій Захарчук, 34 – Володимир Яхван, 8, Віктор Сирник, 37, 38, 40.

24 листопада «Говерла» (Дубівці) – «Агрон» (Великогаївська ОТГ) – 2:5. Голи: Ігор Швець, 24, Микола Гнатишин, 25 – Тарас Червонецький, 2, Віктор Ковалик, 16, Руслан Луцик, 20, Дмитро Коник, 23, Валентин Білик, 29.

24 листопада «ТМР» – «Колос» (Зборів) – 3:8. Голи: Вадим Пукас, 2, Ігор Олексюк, 15, Віталій Островський, 35 – Андрій Цюман, 9, 25, 30, Володимир Турчак, 32, 36, Роман Бардокін, 28, 40, 40.

24 листопада «Вікторія 92» (Вікторівка) – «Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – 2:2. Голи: Ілля Старченко, 21, Олександр Мдінарадзе, 34 – Степан Проць, 7, Ігор Петрас, 21.

24 листопада «Калина» (Тернопіль) – «Файне місто» (Тернопіль) – 6:2. Голи: Роман Бодасюк, 3, Сергій Березівський, 7, Максим Маланчук, 16, 30, 34, Владислав Столяр, 19 – Максим Шадюк, 9, Юрій Коломієць, 38.

24 листопада «Серет» (Тернопіль) – «Панорама 2» (Млинівці) – 4:6. Голи: Дмитро Магеровський, 11, Ярослав Томашевський, 25, Дмитро Навізівський, 29, Володимир Пастух, 36 – Андрій Нога, 6, 22, 38, Руслан Турчин, 7, Андрій Теслюк, 34, 37.

24 листопада ФК «Великі Гаї» – ФК «Озерна-2» – 3:2. Голи: Володимир Шевчук, 9, Роман Гуль, 20, 25, Олег Табія, 24, Сергій Нездропа, 25.

24 листопада ФК «Мишковичі» – «Нива» (Підгайці) – 5:2. Голи: Сергій Оринич, 10, 33, Роман Колобков, 14, Роман Пазій, 29, Роман Звір, 38 – Тарас Стирчак, 21, 34.

24 листопада «Добра Піца» (Тернопіль) – «Стрипа-2» (Купчинці) – 6:3. Голи: Михайло Конечний, 2, Руслан Хруняк, 4, 21, Дмитро Синиця, 9, Олег Стирчак, 25, Олександр Томич, 27 – Андрій Дзісяк, 33, Андрій Білий, 35.

24 листопада «Опілля» (Підгородне) – «Аляска» (Тернопіль) – 5:4. Голи: Назар Холоднюк, 2,Максим Ремпа, 15, 37, Іван Романюк, 38, Василь Машлюх, 39 – Андрій Черній, 21, 22, Роман Скукун, 23, Іван Нечепор, 35.

24 листопада «Саванді» (Тернопіль) – «Тернопільводоканал» – 2:2. Голи: Іван Мандзюк, 22, Віталій Буняк, 22 – Андрій Підгрушний, 4, 13.

24 листопада «Микулинецький Бровар Плюс» – «Молокія» (Тернопіль) – 5:0. Голи: Денис Бідулька, 11, 21, Дмитро Цимбалюк, 14, Віктор Мельник, 18, Віталій Мариновський, 30.

24 листопада ФК «Пронятин» – «Зелені Штахети» (Тернопіль) – 2:1. Голи: Василь Огринович, 20, Роман Грицай, 38 – Володимир Звинюк, 29.

24 листопада «Карат» (Тернопіль) – «ЕКМІ» (Біла) – 5:7. Голи: Роман Наконечний, 3, 8, 23, 33, Назар Подоляк, 16 – Леонід Лапін, 12, 13, Степан Винник, 14, 15, 38, Ігор Богославець, 27, 29.

Фото з відкритих джерел

163

Залишити коментар

прайс-на-рекламу
Схожі матеріали

Інші публікації автора