Орест Сарматський

Спортсмен з Тернопільщини у складі української збірної фінішував п’ятим на чемпіонаті світу з біатлону

55AAF8FE-A104-4F02-84E0-76FAEDFF5432

Біатлоністи збірної України посіли п'яте місце в естафетній гонці (4х7,5 км) на чемпіонаті світу з біатлону у Поклюці (Словенія).

Команда у складі Богдана Цимбала, тернополянина Дмитра Підручного, Артема Прими та Антона Дудченка мала 1 хвилину 12,7 секунди відставання і використала 4 додаткові патрони на вогневих рубежах, передає Укрінформ.

- «Золото» упевнено виграли норвежці, «срібло» в активі Швеції, (+33,1; 7), «бронза» - у команди СБР. Загалом на старт вийшли 27 збірних, - йдеться у повідормленні.

Як повідомляв «Терен» сьогодні, 20 лютого, жіноча команда з біалону у складі якої були Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дар’я Блашко та Олена Підгрушна презентували Україну на чемпіонаті світу. На останньому колі змішаної естафети тернополянка Олена Підгрушна фінішувала третьою та здобула для України бронзу.

Завершиться чемпіонат світу з біатлону у Словенії у неділю, 21 лютого, гонками з масовим стартом.