Новини

Стрижуть при ліхтарях і не здаються: як тернопільські перукарні і барбершопи працюють в умовах блекауту

Декому навіть йшли назустріч відвідувачі - в один барбершоп чоловік прийшов із власною зарядною станцією, аби тільки його постригли, іншому закладу клієнт взагалі позичив свій генератор. Історії, які нам розповіли, вражають!

Санкар з Тернопільщини встановив національний рекорд чемпіонатів світу фінішом у топ-20

На Чемпіонаті Світу 2023 в німецькому Обергофі, Кременчанин Андрій Мандзій став 14-м, тим самим встановивши новий національний рекорд України на Чемпіонаті Світу у чоловічих одномісних санях

Тарас Радь на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону здобув «срібло» і «бронзу»

У здобутку спортсмена чотири медалі – «золото» у біатлоні на дистанції 10 км, два «срібла» за лижні перегони спринт та змішану естафету і «бронза» в лижних перегонах (гонка з індивідуальним стартом вільним стилем на дистанції 10 км)

Жителя Тернопільщи судитимуть за збут наркотиків і створення притону

Чоловік замовляв «товар» через Інтернет, розфасовував у так звані «закладки» та залишав у непомітних місцях, надсилаючи покупцям повідомлення та графічні файли з місцезнаходженням наркотичних засобів