Божена Волинець

Бронза і срібло – здобутки тернополянина з ураженням опорно-рухового апарату на чемпіонаті світу

271968523_234096972234768_4300742550595601201_n (Copy)

Як повідомляв Терен, 15 січня тернополянин Тарас Радь у біатлоні-спринт на дистанції 6 км здобув бронзу чемпіонату світу з зимових видів спорту серед спортсменів з порушенням зору та ураженням опорно-рухового апарату. Наразі стало відомо, що у біатлоні на середній дистанції у 10 км спортсмен виборов «срібло».

Про це повідомляють у дописі управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Чемпіонат Світу із зимових видів спорту 2021 року серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору триватиме до 24 січня у норвезькому місті Ліллехаммер . Майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону Тарас Радь виступає у складі Національної паралімпійської збірної команди України у класі LW 10-12 (сидячі.

- Тренер спортсмена - заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак. Тарас є вихованцем ДЮСШІ «Інваспорт», студентом факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, - повідомляють у дописі. 

Також додають, що у чемпіонаті світу із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору у Ліллехаммері беруть участь представники з 32 країн світу. Команду України представляють 25 спортсменів з інвалідністю, які змагаються у лижних перегонах та біатлоні та виборюють паралімпійські ліцензії.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео