Де і за скільки тернопільські водії зможуть припаркувати свій автомобіль?

Нова патрульна поліція взялася за безлад на дорогах Тернополя. Зокрема від захисників Закону перепадає насамперед порушникам правил паркування.

Журналісти вирішили нагадати тернополянам, де у нашому місті є платні парковки і звернулися до посадовця, який знає про це найбільше – Ігоря Мединського, начальника міського управління транспорту, комунікацій і зв’язку.

Тариф 4 гривні за годину діє на усіх платних парковках Тернополя сьогодні і допоки його не змінить виконавчий комітет міської ради.

«У Тернополі є 9 платних парковок, у тому числі і на Привокзальному майдані. Інші парковки є на вулиці 15 квітня, біля магазину «Болгарський», на вулиці Коперника, Живова, Оболоня, Шептицького, Будного, на площі Героїв Євромайдану і на вулиці Микулинецькій. На умовах конкурсу ми обрали нових паркувальників, які після зими повинні привести у відповідність до договірних умов, а також до правил платного паркування стоянки: оновити розмітку, провести інвентаризацію знаків на парковках, де відсутні – обов’язково їх встановити. Мають обладнати не менше 2-3 паркоматів», – повідомив Галасу Ігор Мединський.

Посадовець ствердив, через невстановлені паркомати, порушення договірних умов і розірвали угоду з попереднім паркувальником Олександром Тешнером. Тепер майже усіма парковками Тернополя керує приватний підприємець Микола Мисенко, на Привокзальному майдані – Роман Семерко.

«Поки що жодного паркомату у місті немає, але в усіх паркувальників є електронні апарати, які затвердили у фіскальній службі, і вони так реєструють надання послуг. Сплата податків у місцевий бюджет відбувається за формулою, яка затверджена постановою Кабміну і зауважень щодо сплати до паркувальників немає. З цієї діяльності отримуємо понад 40 тисяч гривень податку у місяць», – розповів Ігор Мединський.

 

Вибір читачів за тиждень

Відео