Доньку тернопільського священика, яка випала з балкону на третьому поверсі, очікує тривала реабілітація

Свого часу Роксолана проводила майстер-класи на підтримку бійців у зоні АТО і всі виручені кошти перераховувала їм, а тепер сама потребує допомоги.

Велике нещастя трапилося із донькою священика з Великих Гаїв Роксоланою Гриджук. Два тижні тому дівчина випала з третього поверху. Із численними переломами її привезли до університетської лікарні в Тернополі.

За цей час Роксолані зробили дві операції на хребті. У 23-річної дівчини переломи хребта, таза, ноги і забій головного мозку. Рідні настільки приголомшені трагедією, що не воліють про неї розповідати. То однокласники і друзі Роксолани у соціальній мережі “Вконтакте” створили групу на її підтримку, - пише Нова Тернопільська газета.

– Я знаю, як батькам нині важко, мама практично не відходить від ліжка Роксолани, – розповідає однокласниця і подруга Роксолани Тетяна Ковальчук. – Ми всі дуже хвилювалися, щоб не був пошкоджений спинний мозок, але, на щастя, з ним усе гаразд. Звісно, реабілітація буде тривалою і дороговартісною, тому ми й створили групу в соцмережі із реквізитами банківської картки брата. Просимо усіх не лише допомогти матеріально, а й щирою молитвою.

Тетяна товаришує із Роксоланою ще зі школи. У Роксолани є старший брат Роман, який, як і батько, священик. Навчається Роксолана на другому курсі у Львівській академії мистецтв, мріє стати мистецтвознавцем. Про трагедію, що трапилася з Роксоланою, Тетяна дізналася від однокласників.

— За два дні до нещастя я бачилася з Роксоланою, вона була веселою, розповідала про свої виставки, які мали відбутися у Львові та Києві, – пригадує подруга. – У суботу, 6 червня, я намагалася додзвонитися до неї, але вона не брала слухавки. Спочатку подумала, що, може, зайнята, а потім однокласники розповіли, що з нею трапилося… Роксолана вивішувала одяг на балконі, але послизнулася і впала. На той момент вдома нікого не було. Роксолану побачили сусіди і викликали швидку. Вона лежить в нейрохірургії, ще дуже слабка. Окрім рідних, до неї нікого не пускають, а мама днює і ночує біля неї. Сподіваюся, найгірше вже позаду, і Роксолана поступово одужає.

Свого часу Роксолана проводила майстер-класи на підтримку бійців у зоні АТО і всі виручені кошти перераховувала їм, а тепер сама потребує допомоги. Не будьмо байдужими!

Для всіх небайдужих тернополян, які хотіли б допомогти Роксолані, подаємо номер картки, на яку можна перерахувати гроші: “Приватбанк”, 4149 6258 0109 8425, Роман Гриджук.

 

Вибір читачів за тиждень

Відео