ФК «Тернопіль» завершує сезон великою поразкою в Черкасах

kur7777778.ac2d3b8bd9f704f13541a60922fc27b1

В останньому, 34-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги ФК «Тернопіль» в гостях поступився «Черкаському Дніпру» – 0:3.

Всі три голи наші земляки пропустили в другому таймі. Перший гол черкащан відбувся після передачі зліва і наступного удару в один дотик. В цьому випадку не вслідкували за форвардом господарів Русланом Качуром центральні захисники. Друге взяття воріт ФК «Тернопіль» стало наслідком порушенням правил у карній зоні Дмитра Стриєшина. Пенальті чітко виконав Юрій Бушман. А втретє тернополяни пропустили після точного удару з центру штрафного майданчика Андрія Сторчоуса.

У ФК «Тернопіль» до гольових можна назвати постріл з середньої відстані Артура Дорі в першому таймі та удар головою після подачі кутового Ігоря Курила – в другому таймі.