Ростислав Фук

Каратист із Тернопільщини став чемпіоном Європи

Чемпіонат проводили в іспанському місті Сабадель

Юний каратист із Гаїв-Шевченківськівих Байковецької громади Тарас Якимець став чемпіоном Європи з Кіокушин карате. Про це повідомили на сторінці громади у фейсбуці.

Шостий відкритий Чемпіонат днями відбувся в іспанському місті Сабадель. У своїй ваговій категорії до 60 кг серед учасників змагань віком 16-17 років Тарас посів 1 місце.

Тренує спортсмена  Тетяна Чубата.

Пишаємось нашими переможцями та бажаємо нових успіхів на всеукраїнській та міжнародній арені, прославляючи нашу сильну та незламну батьківщину Україну! Завжди вдячні нашим воїнам ЗСУ за можливість тренуватись на рідній землі та продовжувати розвиватись, – каже тренерка.