Команда з Тернопільщини перемогла на турнірі в Теофіполі

4 січня в Теофіполі Хмельницької області пройшов турнір з футзалу, присвячений пам'яті гравця прем'єр ліги Павла Худзіка, котрий трагічно загинув в березні 2015 році.

Минулого року в цій порі уродженець Теофіполя Худзік Павло вдруге традиційно організовував турнір та сам брав участь у ньому. Цього разу вшанувати його пам'ять прийшли місцеві жителі, рідні та друзі-футболісти, а також відбулися матчі серед шести команд.

У футбольних змаганнях третє місце у серії пенальті над іменитими “Друзями Павла Худзіка” здобула АРС-Кераміка з Тернополя. Перехідний кубок справедливо дістався минулорічним фіналістам — команді з Лановець, котрі в нелегкій боротьбі у фіналі здолали “Темп” з Шепетівки. 
Учасники та гості вдячні організаторам та спонсорам, серед котрих: брат Павла Худзіка - Ігор, друг з дитинства, працівник АРСу - Борисевич Максим, начальник районного відділу молоді та спорту - Галина Сергіївна Лірук і спорткомплекс Цукровик в Теофіполі. А також віримо, що такий незабутній захід, що вшановує пам'ять відомого футболіста та об'єднує людей з різних регіонів, буде мати продовження.

Джерело: gazeta1.com

 

 

 

Вибір читачів за тиждень

Відео